Артикул: 200016
Бестселер

Nudge. Архитектура выбора

Автор: Річард Талер
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-180-5,  978-5-00100-785-2

 

 
Дод.автор: Кас Санстейн
Оригінальна назва: Nudge
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 240
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Перекладач: Катерина Петрова
Тип видання: 2-е видання
Мова видання:
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Міжнародний бестселер в кращих традиціях Фрікономіка і досліджень Гладуелла - про те, як ми приймаємо рішення і робимо вибір і як можна допомагати людям приймати кращі рішення.

Люди приймають неправильні рішення - роблять невдалі інвестиції, не піклуються про природу і природні ресурси, харчуються неякісною їжею ... Але багато з таких рішень можливо запобігти за допомогою розумної «архітектури вибору», що підштовхує людей до кращих рішень.

Наприклад, невеликі зміни в дизайні меню можуть змусити людей їсти більше, необхідність явної відмови збільшує кількість донорів органів до 99% в одних країнах в порівнянні з 30% в інших.

Якщо ви лікар, менеджер, державний службовець, власник бізнесу, продавець, дизайнер, батько (список можна продовжувати) - ви є архітектором вибору і впливаєте на інших. Ця книга про те, як можна допомагати людям приймати кращі рішення. Вона заснована на багаторічних наукових дослідженнях авторів.

Для кого ця книга

Для всіх, хто цікавиться поведінкової економікою, психологією, процесом прийняття рішень. Для фанатів книг Малькольма Гладуелл і Деніела Канемана.

Про авторів

Річард Талер - провідний фахівець в області поведінкової економіки, професор поведінкової науки і економіки в школі бізнесу Університету Чикаго, директор центру досліджень рішень. Президент Американської економічної асоціації в 2015 році. Автор кількох книг і статей в наукових журналах.

Кас Санстейн - професор Гарвардської юридичної школи, найбільш цитований професор права в США. З 2009 по 2012 роки працював в адміністрації президента Обами. 27 років викладав в школі права Чиказького університету. Спеціаліст з поведінкової економіки, автор книг і статей.

Цитати з книги

Допомога у виборі
Спроби компаній вплинути на вибір з метою підвищення якості життя багато хто сприймає з радістю на відміну від аналогічних дій з боку держави

Легковажність
Вважаючи себе невразливими, ми часто не беремо розумних заходів для запобігання шкоди

Системи сприйняття
Майже у всіх жителів Землі автоматична система оцінює температуру за Цельсієм, а для її сприйняття за Фаренгейтом потрібно включення аналітичної системи. У випадку з американцями - навпаки

Очікувана помилка
Люди роблять помилки. Продуманий дизайн повинен враховувати можливість помилок і мінімізувати їхні наслідки

Самоконтроль
Проблеми з самоконтролем частіше виникають в тих випадках, коли вибір і його наслідки розведені у часі. Більшість людей схильні робити занадто мало того, що принесе користь в майбутньому

Випадковість
Люди схильні думати, що успіх музиканта, актора чи письменника був неминучий з урахуванням його таланту. Це омана. Незначні перешкоди або випадкові збіги обставин в ключові моменти можуть докорінно змінити ситуацію

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре