КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 9744

Нездоланні. Про збільшення кількості технологій, які призводять до звикання, і про бізнес, який тримає на гачкуДевайс №1: Таємна історія iPhone (MIM)

Автор: Адам Альтер
Видавництво: «BookChef»
Серія: Бібліотека МІМ
ISBN: 978-617-7559-06-0,  

 

 
Оригінальна назва: Irresistible: The Rise of Addictive Technology and the Business of Keeping Us Hooked
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 368
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 135x210 мм (середній формат)
Перекладач: Олена Бабушко
Рік першого видання: 2017
195 грн
Є в наявності

Адам Альтер недарма назвав книгу «Нездоланні», маючи на увазі сучасні технології. Відеоігри, Faсеbook, Instagram, Twitter заполонили наше життя, здебільшого витіснивши звичайні людські стосунки. Автор наводить розповіді людей, яким дивом вдалося позбутися залежності від відеоігор, соціальних мереж, а також результати досліджень, які проводили по всьому світу, з метою з’ясувати, як на нас впливають ґаджети.

Виявляється, що навіть така звична справа, як перевірка електронної пошти, може бути небезпечною…
А залежність від інтернету — страшніша, ніж від наркотичних речовин, адже ми живемо в такому світі, де без опанування персонального комп’ютера і користання глобальною мережею і на роботу важко влаштуватися. Тож людина повсякчас мусить мати справу зі всесвітньою павутиною. Адам Альтер наголошує, що слід бути дуже пильними і контролювати процес використання дітьми телефонів, комп’ютерів й інших пристроїв. Приміром, Стів Джобс не дозволяв своїм дітям брати до рук iPad… «Тим, що продаєш, не зловживай!» — правило наркодилерів, якого, на думку автора, неухильно дотримуються люди, котрі виготовляють сучасні технічні пристрої, оскільки знають, що залежність від технологій може обернутися катастрофою.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре