КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 200962

New Destinations Pre-Intermediate A2 TB

ISBN: 978-960-509-119-4,  

 

 
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 180
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Англійська
Формат : 205х290 мм
Рік першого видання: 2014
354 грн
Є в наявності

Про що книга «New Destinations. Pre-Intermediate A2. Teacher's Book» авторів Марілені Малкогіанні, Х. К. Мітчелл
New Destinations - це новий курс для підлітків та дорослих в шести рівнях, кожен з яких розрахований на 90-120 годин класної роботи.

New Destinations розроблений відповідно до Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (CEFR), рівень A1-B2. Навчальний курс має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Перевагою курсу є його сучасність та логічна структура. Сучасні теми та завдання, спрямовані на розвиток навичок критичного мислення. Позитивні відгуки вчителів курс отримав за наявність великої кількості корисних tips до вивчення мови та guide до частини письмо.

Навчальний комплекс для учня представлений Student’s Book, Workbook, Online Platform. Матеріал Student’s Book чітко структурований та містить від 8 до 12 розділів( залежно від рівня), по 5 уроків в кожному. Кожен розділ містить сторінку для перевірки пройденого матеріалу та cross-cultural page. В кожному рівні наявні Grammar Reference, Extra grammar practice, Song Page, Speaking activities, Pairwork Activities, Wordlist, Irregular Verbs, Learning Tips, List of British and American English words and phrases, Culture time for Ukraine(рівні B1, B1+, B2).

Розділ «Culture Time for Ukraine», створений спеціально для українського видання підручника, презентує 4 теми, пов’язані з культурою України та Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, а також вправи для повторення граматичного матеріалу. Workbook включає вправи для закріплення пройденого матеріалу для кожного з уроків, а також розділи для повторення.

Free Оnline Platform є безкоштовною та доступною для кожного власника підручника. Для користування ресурсами треба пройти просту процедуру реєстрації для якої обов’язково необхідний ISBN-code, що знаходиться на задній обкладинці кожного підручника. Платформа містить основні тексти та діалоги з кожного уроку підручника, сross-cultural pages аудіо, аудіо з розділу Songs. Аудіо доступні для інтерактивного опрацювання, а також їх можна скачати.

Для вчителя спеціально розроблений Teacher’s Book. Підручник містить копії сторінок зі Student’s Book з відповідями, методичні рекомендації до проведення занять.

ОСОБЛИВОСТІ КУРСУ:

 • Мотивуючі та сучасні теми містять міжкультурну і міжпредметну інформацію
 • Живі діалоги представляють розмовну англійську мову
 • Комплексний підхід до розвитку всіх чотирьох навичок
 • Особливу увагу приділено збільшенню словникового запасу
 • Граматика представлена і відпрацьовується в контексті
 • Систематичний розвиток навичок читання та аудіювання
 • Різноманітні комунікативні завдання
 • Покрокові рекомендації з розвитку навичок письма
 • Завдання для розвитку критичного мислення
 • Практичні поради для самостійного навчання
 • Розділи на повторення і консолідацію в кожному розділі
 • Граматичний довідник
 • Розділи по культурі і міжпредметні розділи з веб-посиланнями
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: New, Destinations, PreIntermediate, A2, TB