КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 979712

Нелюбимая дочь. Как оставить в прошлом травматичные отношения с матерью и начать новую жизнь

Автор: Пег Стрип
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
ISBN: 978-5-00139-093-0,  

 

 
Оригінальна назва: Daughter Detox: Recovering from An Unloving Mother and Reclaiming Your Life
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 326
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Наталія Колпакова
Вікові обмеження: 16+
Рік першого видання: 2019
205 грн
Є в наявності

Про що книга

Прийнято вважати, що материнська любов є безумовною і непорушною. Мало хто готовий визнати, що бувають жорстокі, нелюбляча матері. Виростаючи, діти таких матерів часто мовчать про пережите і страждають від самотності. Зовнішні досягнення таких людей нерідко лише маскують справжнє самосприйняття: вони до сих пір нещасливі через того, що відбувалося з ними в дитинстві, не дивлячись на успішну кар'єру і те, що їм вдалося створити власні сім'ї. Книга американської письменниці Пег Стріп, в минулому - нелюбимої дочки, адресована жінкам, які пройшли через такий досвід. Автор не тільки наводить безліч історій, розказаних дочками. Хто не любить матерів, а й описує методи, що допомагають позбутися від гніту минулого.

Цитата

«У нашій культурі жорстока правда - що бувають матері, які ранять, відривають або принижують своїх дітей словами і діями, - таємниця, і її існування ніхто не хоче визнавати. Ми страждаємо від самотності і мовчання, тонемо в сентиментальному сиропі, в море футболок і чашок з написами «Будинок там, де мама» і «Кращою в світі матусі». За останні кілька років я зрозуміла, що відчуття ізоляції - прірви, яка відділяє тебе від найближчих, клейма ущербної або негідною, страху, що з тобою щось не так, - ранить не менше, аніж відсутність материнської любові».

Чому книга гідна прочитання

Книга руйнує «змова мовчання» навколо теми хто не любить матерів і страждань, які ті приносять своїм дітям, і допомагає усвідомити дорослим дочкам, що вони не самотні, що відбувалося з ними переживали і переживають багато інших дівчат і жінкок. Методи лікування і вправи, які пропонує Пег Стріп, засновані на наукових рекомендаціях і підкріплені її особистим досвідом лікування. Завдання книги - допомогти усвідомити і прийняти досвід свого дитинства, зрозуміти його роль у формуванні сьогоднішньої особистості і докласти зусиль до того, щоб подолати його наслідки.

Хто автор

Пег Стріп - написала, особисто і в співавторстві, 12 книг, крім того, веде блоги на сайтах Psychology Today.com і Psych Central.com, де її посади прочитали більше 14 млн чоловік. Нелюба дочка, вона, тим не менш, зуміла стати люблячою матір'ю своєї дочки. Пег має вчені ступені в галузі літератури, отримані в Пенсильванському та Колумбійському університетах.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре