КНИГА ТИЖНЯ "365 порад на перший рік життя вашої дитини" - 149 грн
Артикул: 1251197

Не работайте с м*даками. И что делать, если они вокруг вас (мягкая обложка)

Мягкая обложка 203 грн
Автор: Роберт Саттон
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00169-124-2,  

 

 
Оригінальна назва: The No Asshole Rule: Building a Civilised Workplace and Surviving One That Isn't
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 224
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х180 мм (середній формат)
Перекладач: Любов Сумм, Кирило Будніков
Тип видання: 2-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Вікові обмеження: 18+
Рік першого видання: 2020
Мова видання:
203 грн
Є в наявності

Про книгу

Книга розповість, як спілкуватися з людьми, які заважають продуктивній роботі.

Ви можете називати таких людей шкідниками, хуліганами, деспотами, егоїстами, мучителями. У будь-якому випадку ви стикалися і стикаєтеся з ними на роботі - з деструктивними представниками колективу, які приносять страждання і проблеми своїх колег і знижують продуктивність всієї організації. Роберт Саттон в своїй книзі не тільки розповідає, як це відбувається, але і показує, як змінити таких колег, розлучитися з тими, кого змінити не можна, як знизити шкоду для компанії і налагодити здорові взаємовідносини в робочому колективі.

Цивілізовані і продуктивні робочі колективи існують - і ви можете добитися, щоб у вашій компанії був саме такий колектив. Зростання продуктивності і результатів компанії не змусять себе чекати.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче сформувати цивілізовані і продуктивні робочі відносини в своїй компанії.

Про автора

Роберт Саттон - викладач менеджменту і інженерної справи в Стенфордському університеті, а також організаційної поведінки в Стенфордській бізнес-школі. Роберт Саттон вивчає поведінку лідерів і керівників. Крім того, він організовує семінари для керівників вищої та середньої ланки, які працюють в десятках галузей більш ніж в 25 країнах світу. У 2007 році BusinessWeek назвав Саттона в числі десяти «зірок бізнес-шкіл» - тобто, як пояснив журнал, «викладачів, що впливають на формування сучасного ділового мислення далеко за рамками академічної діяльності». Автор книг «Мистецтво бути хорошим керівником», «Полювання за ідеями» та інших посібників з менеджменту.

Цитати з книги

Мерзотники всюди

Неперевершеним мерзотником можна назвати продюсера Скотта Рудіна. За оцінкою Wall Street Journal, з 2000 по 2005 р він змінив близько 250 особистих помічників. Його колишні помічники говорили кореспондентам Journal, що він постійно лаявся і кричав на них. Один розповів, що був звільнений за «не той кекс на сніданок».

Що таке ЗВМ?

ЗВМ - це загальні витрати на мудаків. Виявляється, мати мерзотників в колективі дуже і дуже дорого. Вчені порахували, що в організації, що складається з 1000 співробітників, звільнення чверті жертв знущань (при вартості заміни 20000 доларів) виллється в 750000 доларів річних збитків

Правила найму

Мудаки будуть наймати інших мудаків. Тримайте своїх місцевих козлів подалі від процесу найму або, якщо це неможливо, залучіть якомога більше «цивілізованих» людей в процеси співбесіди і прийняття рішень, щоб компенсувати людську пристрасть наймати «придурків на кшталт себе».

Золоті слова!

Знаменитий гуру менеджменту Пітер Друкер, буквально перед своєю смертю озирнувшись на свою 65-річну кар'єру консультанта, зробив висновок: великі лідери можуть бути «і харизматичними, і нудними, і мрійниками, і рационалистами», але у самих надихаючих і ефективних відомих йому менеджерів було щось спільне. Головне - «вони думали і говорили« ми» замість «я».

Правило Southwest Airlines

Трава Келлехер, співзасновник Southwest і колишній CEO, пояснив, як це працює: «Один з кандидатів в пілоти повівся по-хамськи з нашим секретарем в приймальні, і ми негайно відмовили йому. Не можна звертатися подібним чином до людей і бути керівником, який нам потрібен». Як висловилася Енн: «Ми не пригноблюємо своїх людей. Вони цього не заслуговують. Ті, хто працює на нас, не повинні вислуховувати образи».

Некомпетентні співробітники

Швидко позбавляйтеся від мудаків. Організації зазвичай терплять дуже довго перед тим, як позбутися від сертифікованих і невиправних мудаків. А коли нарешті вирішуються на звільнення, реакція зазвичай звучить так: «Чому ми чекали так довго?».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре