КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 985058

Наука успеха. Как фокусироваться на важном и найти свой уникальный путь

Автор: Исайя Хенкель
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-2460-7,  

 

 
Оригінальна назва: The Science of Intelligent Achievement: How Smart People Focus, Create and Grow Their Way To Success
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 240
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145x215 мм (середній формат)
Перекладач: Капанадзе Олексій
Рік першого видання: 2019
300 грн
Є в наявності

Про що книга

Кожен хоче домогтися успіху. Але що означає «успіх» особисто для вас? Часто ми женемося за чужими уявленнями про щастя і йдемо до цілей, нав'язаним ззовні.


Ісайя Хенкель вважає, що ви будете рости, тільки якщо візьмете відповідальність на себе і перестанете ставити своє життя в залежність від інших. Він розповідає, як жити життям своєї мрії. Ви дізнаєтеся, як позбутися від токсичних людей, негативних думок і всього, що даремно виснажує вашу енергію. Книга дає прості інструменти, щоб відрізняти потрібне від непотрібного, не брати на себе зайві зобов'язання і стати виборчим на шляху до своїх цілей. Ви навчитеся концентруватися на важливому і в підсумку зможете прийти до справжнього успіху!

Цитата

Коли я дізнався, що мені потрібна операція, насамперед у мене в голові виникла думка: «Цього не може бути». А тепер я навіть радий, що це сталося. Той діагноз змінив моє життя на краще. Він показав мені, яким дурнем я був, ганяючись за помилковими сигналами досягнень. Загроза раку відкрила мені все, що я втрачав і витрачав даремно, і дала знати: пора найсерйознішим чином провести переоцінку власного життя. Поступово я усвідомив, на що мені більше не слід витрачати свої сили і куди варто їх замість цього вкладати.

Навіщо читати

  • По-перше, ця книга покаже вам, як краще фокусуватися, дуже вибірково підходячи до того, куди ви витрачаєте свою розумову енергію. Неможливо досягти мети постійно відволікаючись.
  • По-друге, книга вчить не ставити своє щастя і успіх в залежність від інших, а замість цього брати на себе відповідальність за своє життя.
  • По-третє, Ісайя показує, чому самовдосконалення - це не результат кардинальних змін. Він розповідає, як домогтися змін за допомогою невеликих послідовних кроків.

Для кого

Для всіх, кому хочеться займатися по-справжньому важливими речами і справді відчувати себе успішним.


про автора
Ісайя Хенкель - експерт з поведінкової психології та кар'єрного росту. Його роботи публікувалися в Guardian, Fast Company і Enterpreneur Magazine. Він - засновник і гендиректор Cheeky Scientist, яка займається кар'єрними тренінгами і допомагає вченим у переході на роботу в комерційні компанії.

Ісайя консультує компанії, що входять в список Fortune 500. Його неодноразово запрошували виступати в провідних наукових установах світу, в числі яких - Гарвардська медична школа, Стенфордський університет, Університет Вандербільта, Чиказький університет, Оксфордський університет, Інститут Марії Кюрі.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре