КНИГА ТИЖНЯ - "Шпаргалки для боссов. Жесткие и честные уроки управления, которые лучше выучить на чужом опыте". Ціна - 224 грн
Артикул: 1139889

Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців

Автор: Оксана Мороз
Видавництво: «Yakaboo Publishing»
ISBN: 978-617-7544-63-9,  

 

 
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 288
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Українська
Формат : 170х215 мм (середній формат)
Вікові обмеження: ч/б ілюстрації
Рік першого видання: 2020
220 грн
Є в наявності

Ця книжка – посібник від маніпулятора-практика про те, як протистояти зараженню інформаційними вірусами.

Ці віруси інфікують нас щодня. Вони — провідники для тисяч шкідливих тверджень. Вони вбивають свідомість і перетворюють своїх жертв на слухняне стадо. Вони полюють не тільки на нас, а й на наступні покоління. Прочитавши її ви: дізнаєтеся, що таке інформаційні віруси, і навчитеся їх розпізнавати. зрозумієте, як захистити себе, дітей і близьких від Індустрії вірусмейкерства. познайомитеся з роботою Індустрії, яка створює інформаційні віруси. І без зайвої конспірології дізнаєтеся, як Індустрія вже змінила кожного з нас.

Відгуки:
"Оксана написала нереально крутий "внутрячок" про інформаційні віруси – про ботів, поширення інформації, яка коригує ваше сприйняття і ставлення, про продаж майбутнього, якого нема, про продаж повітря, про інформаційні віруси. І головне – про те, як цьому протистояти.

Книжка Оксани Мороз "Нація овочів?" крута. Я - рекомендую". – Катерина Бабкіна, письменниця.

Від автора:
"Всім привіт. Мене звуть Оксана Мороз. Майже 20 років я маніпулювала громадською думкою. Виборчі кампанії, робота з чиновниками (від президента до регіональних управлінців), олігархами, політиками і великим бізнесом.  Я пішла з індустрії вірусмейкерів і вперше її описала, відкривши завісу в її потойбіччя. У цій книжці — увесь мій досвід маніпуляції думками, а це понад 60 000 годин практики".
 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре