КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 709110

Народжені бігати. Рух до безмежних можливостей

Автор: Крістофер Макдугал
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7552-10-8,  978-617-7552-11-5

 

 
Оригінальна назва: Born to Run: A Hidden Tribe, Superathletes, and the Greatest Race the World Has Never Seen
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 328
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 140х210 мм (середній формат)
Наклад: 2500
Перекладач: Оксана Кацанівська
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2018
195 грн
Є в наявності

Дивовижна історія, що розпочала нову еру в культурі бігу. У світі продано понад три мільйони примірників. Бестселер New York Times та Amazon.

Про книгу

Прагнучи відродити мистецтво руху, з наукових лабораторій Гарварду автор вирушає в Північну Америку, до індіанського народу тараумара, представники якого без відпочинку долають навіть 80-кілометровий марафон.

Для кого ця книга

Книжка для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться спортом, психологією бігу, етнографією, пригодницькими історіями.

Чому саме ця книга

Захопливі пригоди, описані у книжці, надихнуть вас на власні спортивні рекорди й переконають, що можливості людини — безмежні.

Про автора

Крістофер Макдуґаламериканський письменник, журналіст. Закордонний кореспондент Associated Press, автор статей у журналах Esquire, New York Times, Outside, New York та Men’s Health.

Цитати                                                        

Про біг як творчість
Як змусити людей по-справжньому хотіти бігати? Як клацнути вну­трішнім перемикачем, щоб знову перетворити нас на природже­них бігунів, якими ми всі колись були? Не сотні тисяч років тому, а на своєму віку. Пам’ятаєте? У дитинстві ви ганяли, аж поки хтось на вас не крикне… Мабуть, тоді востаннє вас сварили за те, що ви робили щось надто швидко. Це й був справжній секрет тараумара: вони не розучилися лю­бити бігати. Вони пам’ятали, що біг — це найперше мистецтво людства, наша споконвічна натхненна творчість.

Про нелюбов до бігу
Воно й не дивно, що так багато людей ненавидять бігати. Коли вважаєш біг засобом досягнення мети — своєрідною інвестицією в прудкість, стрункість чи багатство, — то не бачиш сенсу і далі ним займатися, якщо твої старання не окупаються.

Про народжених бігати
Біг, як і все, що ми любимо, все, що сентиментально назива­ємо пристрастями і бажаннями, — це й справді спадкова необ­хідність, закодована в наших генах. Ми народилися, щоб бігти. Ми народилися, бо бігли. Усі ми — люди, які бігають.

​Відгуки про книгу

Чудово. Надзвичайно захопливо. Це піднесена ода радості, яку дарує біг.
Washington Post

***

«Народжені бігати» — цікавий квест, посібник із фізіології й історія бігу водночас... Ця книжка змусить вас бігати.
Outside

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре