КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 936861

Наказания бесполезны! Как воспитывать детей, не попадая в ловушку эмоций

Автор: Даниэлла Новара
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Академія: Альпіна. Діти
ISBN: 978-5-9614-2292-4,  

 

 
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 294
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (средний формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Ірина Волкова
Рік першого видання: 2019
120 грн
Є в наявності

Опис

Серія «Академія Альпіна.Деті» - це бестселери для батьків в кишеньковому форматі. У серію увійшли книги, які відповідають на конкретні батьківські запити: виховання, тайм-менеджмент, життєві навички та інші. А ще їх зручно носити з собою, читати в метро або на дитячому майданчику під час прогулянки з дитиною.

Про книгу
Покарання не приносять користі і навіть шкідливі для розвитку дитини. Про це давно говорять дитячі психологи, до цієї думки все частіше приходять батьки по всьому світу. Але що робити, якщо слова не допомагають, нерви не витримують і хочеться тільки одного: кричати і роздавати запотиличники?

Дипломований психолог Даніеле Новара в книзі «Покарання не приносять користі!» Розповідає, як краще справлятися з емоціями і рідше карати з приводу і без. Він упевнений, що дуже важливо враховувати у вихованні вікові особливості розвитку дитячої психіки і, найголовніше, залишатися об'єктивним і спокійним батьком.

Новара має величезний досвід роботи з дітьми різного віку, тому його рекомендації допоможуть вам виховувати дітей з любов'ю і розумінням.

Покарання - невід'ємна частина виховання дітей? Як показує досвід «Мела» в спілкуванні з батьками, до сих пір в нашій країні багато хто впевнений в тому, що без покарань обійтися неможливо. Причому мова йде не тільки про тілесні покарання, а й форматі «Будеш без телефону», «Іди в свою кімнату і подумай про свою поведінку» і їм подібним. У цій книзі розказано, як покарання працюють проти батьків і дітей і як можна вийти з ситуації без погроз і крайніх заходів.

Інтернет-видання «Мел»

Книга досить жорстка, позиція автора цілком певна. І читачеві потрібно деяка витримка, щоб, по-перше, побачити всю непривабливість системи покарань (навіть самих «легких»), по-друге, щоб докорінно змінити не просто свою поведінку, а сам погляд на відносини з дитиною і на себе як батька .

Дарина Варденбург
редактор проекту «Афіша Діти»

Мені дуже хочеться дожити до того моменту, коли покарання будуть сприйматися як дикість, а батьки і діти стануть домовлятися. Але поки ми ще тільки на початку шляху. І добре, що книжка дає питань не менше, ніж відповідей. Саме це і потрібно для початку серйозної, важливої розмови в суспільстві, в сім'ї, всередині себе. Отже, настав час поговорити на важливу тему ...

Дмитро Тюттерін
головний редактор журналу «Дошкільна освіта», директор школи «Сорок два»

Чому книга гідна прочитання
○ ви зрозумієте, наскільки погані і не приносять користі будь-які покарання, і поступово відмовитеся від них зовсім;
○ зможете побудувати систему виховання, яка враховує особливості характеру вашої дитини і способу життя сім'ї;
○ навчитеся ростити і виховувати з любов'ю, а не придумувати нові ефективні покарання.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре