КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 984830

Найти умного: Как проверить логическое мышление и творческие способности кандидата

Автор: Уильям Паундстоун
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна. Бізнес
ISBN: 978-5-9614-2692-2,  

 

 
Оригінальна назва: How would you move mount Fuji?
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 314
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (средний формат)
Рік першого видання: 2019
162 грн
Є в наявності

Опис

Прочитавши «Знайти розумного», ви не розгубитеся, якщо під час HR-інтерв'ю вас раптом запитають про те, скільки в світі настройщиків піаніно, як без допомоги ваг зважити реактивний авіалайнер або чому в дзеркалах міняються місцями праве і ліве, а не верх і низ. Втім, завдання, над якими можна поламати голову, - не головне достоїнство книги.
Якомога докладніше розповідається про методику рекрутингу, прийнятої в Microsoft і все більш активно запозиченого іншими великими компаніями, охочими приймати на роботу не просто здатних, а найбільш творчих і нестандартно мислячих новачків. Практика Microsoft заснована не на відборі кандидатів за підсумками стандартних інтерв'ю, а на тому, чи зможе претендент дати переконливу відповідь на питання в дусі «Яка кількість води річка Міссісіпі проносить протягом години повз Нового Орлеана?». Виявляється, при належному тренуванні творчого і аналітичного мислення знайти відповідь на таке запитання можна навіть в стресовій ситуації HR-інтерв'ю.
Книга «Знайти розумного» розповість здобувачеві, як це зробити ... і допоможе інтерв'юєру задати претенденту на робоче місце ще більш несподіване запитання.

Чому книга гідна прочитання
• Книга «Знайти розумного» обґрунтовано доводить, що так зване «стандартне» HR-інтерв'ю рано чи пізно стане надбанням історії і вже сьогодні є лише грою, правила якої знайомі і інтерв'юєру, і здобувачу, - а значить, рано чи пізно на місце стандартним інтерв'ю прийдуть «питання, на які не можна відповісти» - і до цього краще бути готовим заздалегідь.
• Міркуючи про те, що таке інтелект, Вільям Паундстоун влаштовує читачеві фантастично цікавий екскурс в історію вивчення цього поняття: від IQ-тестів і клубу Mensa International до інтерв'ю на кмітливість.
• Книга містить добірку реальних питань-головоломок, які використовуються в HR-практиці Microsoft та інших компаній, а також вирішення цих головоломок.

Хто автор
Американський письменник і журналіст Вільям Паундстоун - автор великої кількості книг, дві з яких - «Рекурсивна всесвіт» і «Лабіринти розуму» - були номіновані на Пулітцерівську премію. Серед інших книг Паундстоун - «Чи достатньо ви розумні, щоб працювати в Google».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре