Артикул: 83950
Бестселер

На пределе. Неделя без жалости к себе

Автор: Ерік Бертран Ларссен
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00057-812-4,  978-5-00117-393-9

 

 
Оригінальна назва: Helvetesuka: 7 dager som forandrer livet ditt
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 208
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Перекладач: Юлія Піменова
Тип видання: 3-е видання
Серія: МІФ. Особистий розвиток
Рік першого видання: 2018
364 грн
Є в наявності

Про книгу

7-денний інтенсив з особистого розвитку від провідного тренера Норвегії та автора бестселера «Без жалости к себе». Зустрічайте, Пекельний тиждень.

Одна з ключових стадій підготовки бійців спеціального призначення в різних країнах - це «Hell Week», «пекельний тиждень», «Курс молодого бійця». У неї може бути багато назв. Ерік Ларссен, кращий бізнес-тренер Норвегії, сам служив в спеціальних військах, зауважив, що більшість людей кардинально змінюються на краще за цей тиждень і часто згадують його все життя з гордістю.

Він створив «цивільну версію» цього тижня - інтенсивну програму, яку може виконати будь-яка людина, де б він не працював. Вона починається з 5 ранку в понеділок і закінчується ввечорі в неділю. За цей час ви змінитеся в кращу сторону.

Нам часто здається, що ми могли б встигати більше, працювати краще, більше займатися спортом ... Але ми цього не робимо. Частково тому, що боїмося труднощів. Цей тиждень покаже вам, що ви можете набагато більше, ніж вам здається.

Протягом цього тижня ви будете харчуватися здоровою їжею. Вправлятися щодня. Відпочивати ефективно. Слухати людей навколо вас. Працювати з максимальною концентрацією. Вставати рано. Лягати рано. Відмовлятися від всього непотрібного. Правильно розставляти пріоритети. Ви станете відчувати себе краще, встигати більше, будете енергійні, проактивні і позитивні.

Ви станете кращою версією самого себе на тиждень. Довго це чи ні? Вирішувати вам. До речі, виклик Ларссен прийнятий багатьма нашими читачами. У соцмережах за хештегом # АдскаяНеделя, # АдскаяНеделяМІФ, # НаПределе з'явилася величезна кількість фото. Якщо вам цікаво, як люди проходять Пекельний тиждень, шукайте публікації з цим хештегом. Попереджаємо: вам обов'язково захочеться спробувати самим пройти випробування.

Пекельний тиждень - це надовго. Як показує досвід автора і його клієнтів, ви в будь-якому випадку продовжите діяти в тому ж дусі протягом усього життя.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче розширити межі своїх можливостей всього за один тиждень.

Про автора

Ерік Бертран Ларссен - норвезький автор і тренер з особистісного росту. Обидві його книги стали бестселерами і були перекладені багатьма мовами. Сумарний тираж його першої книги в Норвегії склав 223 тисячі примірників - тобто майже по одному екземпляру на кожні 20 осіб.

Ерік - один з найпопулярніших мотиваційних спікерів в Норвегії. Він служив парашутистом в норвезькому спецназі, був в Афганістані і на Балканах, співпрацював з британськими військами спеціального призначення та американськими «морськими котиками».

Після служби Ларссен закінчив Норвезьку школу економіки і бізнесу і займався HR і розвитком бізнесу в декількох компаніях, після чого заснував власну - Bertrand Ltd.

Серед його клієнтів - провідні норвезькі спортсмени, включаючи чемпіонку світу з гольфу.

Сайт Еріка Ларссен: www.bertrand.no

Цитати з книги

Не помічати головного
Пливуть дві молоді рибки, а назустріч їм риба постарше. Вона киває їм і каже: «Доброго ранку, хлопці. Як водичка? ». Молодики пропливають ще трохи, тут один з них повертається до іншого і питає: «А че таке "водичка"?»

Пекельний тиждень
Керівники компаній, юристи, брокери, спортсмени, що завершили такий тиждень, поверталися до мене, щоб розповісти, як покращилося їх життя, і повідомити про свій намір повторити цей експеримент. Так відбувалося тому, що тиждень на межі загартовує характер і дозволяє поглянути на навколишню дійсність під іншим кутом.

Імпульс для змін
Ще один ефект пекельного тижня - він створює імпульс до змін, яких ви бажаєте досягти. «Імпульс» - відповідне слово для опису того, що відбувається з тілом, коли ти готовий зірватися з місця. Неважливо, фізично - коли стопи відриваються від підлоги перед стрибком в довжину, або ментально - коли має намір щось змінити в своєму житті.

Правила пекельного тижня
Вставайте в п'ять щоранку. Лягайте спати о десятій щовечора. У робочий час - ніяких соціальних мереж. SMS, дзвінки, електронні листи друзям в робочий час заборонені. Розмови «про погоду» з колегами зведені до мінімуму. Фізичні навантаження - мінімум раз в день. Протягом усього тижня - тільки здорова їжа. Телевізор заборонений.

Субота: час питань
Що у мене добре виходить? Якими позитивними якостями я володію? Які у мене є сильні сторони? Чим я можу пишатися? Що мені в собі подобається? Коли я в останній раз гідно виконав справу? Коли я в останній раз був на висоті? Коли я в останній раз перебував у стані потоку?

Золоті правила
Звикайте встановлювати високі стандарти. Віддавайте себе. Дійте з повним зануренням. Обов'язково вірте в свої сили. Робіть те, що любите. Будьте уважні до близьких. Працюйте завзято. Розважайтеся! Активно дійте. Не здавайтесь. Амбітні цілі - ваше кредо.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре