КНИГАТИЖНЯ "Никогда не ешьте в одиночку и другие правила нетворкинга" - 317 грн
Артикул: 921945

На эмоциях. Как улаживать самые болезненные конфликты в семье и на работе (мягкая обложка)

Автор: Дэниел Шапиро
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпина: психологія та філософія
ISBN: 978-5-9614-2148-4,  

 

 
Оригінальна назва: Negotiating the Nonnegotiable: How to Resolve Your Most Emotionally Charged Conflicts
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 586
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Татарникова Ксения
Вікові обмеження: 12+
Рік першого видання: 2019
132 грн
Є в наявності

Про що книга
Емоційні конфлікти спалахують швидко, а погасити їх буває дуже непросто. Це стосується і сімейних спорів, і гострих робочих моментів, і кривавих зіткнень на національному чи релігійному грунті. Професійний психолог і парламентер Деніел Шапіро, використовуючи новітні дані конфліктології, соціології та психології, спираючись на власний досвід участі у врегулюванні конфліктів міжнародного масштабу, в книзі «На емоціях» розповідає про механізми виникнення, розвитку та вирішення таких конфліктів. Подолати можна навіть найбільш непримиренні розбіжності, переконаний автор. Він знайомить читачів з розробленої ним системою прийомів, що дозволяють це зробити.
Чому книга гідна прочитання

  • Ви дізнаєтеся, що таке емоційні конфлікти і чому вони - найнебезпечніші з усіх можливих.
  • Ви навчитеся розуміти логіку конфліктів і способи їх запобігання та вирішення. Вас стане важче вивести з себе і спровокувати на прийняття необдуманих рішень.
  • Книга написана досвідченим переговірником міжнародного рівня. Його поради обов'язково стануть в нагоді вам в повсякденному житті.

Для кого ця книга
Для широкої читацької аудиторії.

Хто автор
Деніел Шапіро - доктор психологічних наук, засновник і керівник Міжнародної програми по переговорам Гарвардського університету, ад'юнкт-професор психології медичного факультету Гарвардського університету / лікарні Макліна та Програми по переговорам юридичного факультету Гарвардського університету. Регулярно консультує керівників урядів і корпорацій, що входять в рейтинг 500 найбільших компаній за версією журналу Fortune. Має досвід експерта найширшого спектра, в тому числі в сфері переговорів зі звільнення заручників, конфліктів між директорами підприємств, переговорів глав ворогуючих держав, а також консультацій сімей, які переживають кризу відносин. Він запустив успішні ініціативи з вирішення конфліктів на Близькому Сході, в Європі і Східній Азії і три роки був головою Ради по глобальному порядку денному в області конфліктів Всесвітнього економічного форуму. Розвиває некомерційну програму по врегулюванню конфліктів, яка на даний момент охоплює мільйон молодих людей в 20 країнах світу.

Професор Шапіро - автор багатьох наукових статей в області врегулювання конфліктів та співавтор бестселера «Емоційний інтелект в переговорах». Співпрацює з багатьма провідними ЗМІ, такими як The New York Times, The Boston Globe, удостоєний численних нагород, включаючи нагороду за ранній прорив в кар'єрі Американської асоціації психологів і нагороду «Миротворець року» К. Клока - Р. Міллена. Всесвітній економічний форум проголосив його одним з молодих світових лідерів. Найбільше Деніел Шапіро любить проводити час зі своєю дружиною і трьома синами - саме від них він отримує найцінніші уроки по вирішенню займається вирішенням конфліктів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: На, эмоциях, Как, улаживать, самые, болезненные, конфликты, семье, и, работе, Покетсерия, АПиФ