Артикул: 709014

Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях

Автор: Роберт Саттон
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7279-83-8,  

 

 
Оригінальна назва: The No Asshole Rule: Building a Civilised Workplace and Surviving One That Isn't
Рік видання: 2016
Кількість сторінок: 176
Палітурка: Тверда палітурка
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: Любов Пилаєва
Додатково: Закладка-мотати
Мова видання:
165 грн
Є в наявності

Книга Роберта Саттона — викладача Стендфордського університету —одразу після публікації увійшла в списки бестселерів за версією видань New York Times, Wall Street Journal, USA Today та Business Week.

Про книгу

Хто такі мудаки і що вони роблять на вашій роботі? Як виявити мудака і поставити його на місце? Саттон наводить результати досліджень, які свідчать про те, що мудаки на робочу місці не просто принижують колег, негативно впливають на їхню самооцінку, а ще й приносять компанії фінансові збитки. Як запровадити правило «Мудакам тут не місце» у вашій компанії і як самому не перетворитися на покидька — просто і лаконічно розповість автор.

Для кого книга

Книжка стане в нагоді і працівникам, і різного калібру підприємцям, які хочуть розвиватися і вважають, що робота має приносити радість.

Чому ця книжка

Давно доведено, що наявність хоча б одного мудака в компанії знижує продуктивність всього колективу. У своїй книзі Саттон не просто пояснює, чим мудаки небезпечні для роботи, а й дає конкретні рецепти, як знизити число так званих «деструктивних елементів» у вашій компанії, як поводитись, якщо вам таки доводиться працювати з мудаками та що робити, щоб самому не стати таким.

Про автора

Роберт Саттон — автор бестселерів-посібників із менеджменту, доктор наук в галузі організаційної психології, викладає управлінські дисципліни у Стенфордському університеті і Стенфордській бізнес-школі. Організовує семінари для менеджерів і керівників компаній по всьому світу. 2007 року журнал BusinessWeek зарахував його до десятки «зірок бізнес-шкіл», тобто людей, які впливають на формування сучасного ділового мислення.

Відгуки про книгу:

«Яскраво... Захопливо... Саттон — за політику нетерпимості до мудаків на роботі».
— Newsweek

«Мудакам тут не місце» покладе край терору на роботі. Якщо ви колись були в ролі жертви, ця книжка дасть психологічне заспокоєння, розширить можливості і підтвердить, що ви не перший.
— Booklist

«Ця важлива й цікава книжка допоможе і людям, і менеджерам. Бо життя занадто коротке».
— Oserver (UK)

«Варто прочитати цю книжку і дотримуватися правила «Мудакам тут не місце».
— Forbes

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують
+
=
Економія: 8 грн
316 грн