КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 870067
Бестселер

Мозг. Инструкция по применению: Как использовать свои возможности по максимуму и без перегрузок

Автор: Девід Рок
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-7020-8,  978-5-9614-6049-0; 978-5-9614-4744-6

 

 
Оригінальна назва: Your Brain at Work
Рік видання: 2021
Кількість сторінок: 374
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Марія Кульнева
Тип видання: 6-е видання
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2019
Мова видання:
Товар закончился
Немає в наявності

Цитата

Все більше людей в сучасному світі отримують гроші за те, що думають, а не за те, що просто виконують рутинну роботу. Але людина - а вірніше, його мозок - так влаштований, що не може довгий час постійно приймати складні рішення і виконувати нові завдання. Існують чисто біологічні обмеження. Як не дивно, зрозуміти, в чому вони полягають, - один з кращих способів підвищити ефективність розумової діяльності.

Про що книга «Мозг. Инструкция по применению: Как использовать свои возможности по максимуму и без перегрузок»

Про те, як працює людський мозок. Чому розумні люди часом надходять нелогічно і необачно? Наприклад, витрачають час на другорядні завдання, забуваючи про головне? Навантажують себе роботою, яку не в змозі виконати? Раз у раз сваряться через дрібниці? Болісно реагують на критику? Виявляється, причиною цих та інших проблем є не тільки людська психологія, а й особливості устрою нашої мозку, яке неможливо змінити, але можна і потрібно враховувати і в роботі, і в повсякденному житті.

Чому книга «Мозг. Инструкция по применению» гідна прочитання

  • Книга розповідає, чому наш мозок відчуває себе перевантаженим і що робити, щоб використовувати розумові можливості по максимуму, як збільшити шанси на осяяння, як навчитися, щоб не конфліктуючи, впливати на інших.
  • Автор спілкувався з науковцями, відвідував лабораторії і провів сотні годин, розбираючись в тому, як, за найсучаснішими науковими даними, мозок впливає на наше життя.
  • Запропоновані в книзі методики - потужні інструменти, засновані на строгих наукових даних і здатні допомогти кожній людині, чим би він не займався.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче дізнатися більше про можливості та особливості роботи свого мозку, щоб підвищити результативність і швидше досягти успіху.

Хто автор

Девід Рок - бізнес-консультант і коуч в області лідерства. Автор книг Coaching with the Brain in Mind, Quiet Leader ship і Personal Best, виконавчий директор компанії Results Coaching Systems. Член консультативної ради міжнародної бізнес-школи CIMBA і один із засновників NeuroLeadership Institute і NeuroLeadership Summit.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре