ЦІНА ТИЖНЯ "Блокнот «Tse Tobi» (чорний)" - 425 грн
Артикул: 200602

Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування

Автор: Джеймс Борг
Видавництво: «Фабула»
ISBN: 978-617-09-5579-1,  

 

 
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 304
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 130х200 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2019
200 грн
Є в наявності

Бізнес-тренер Джеймс Борґ, відомий своїми відкриттями в галузях спілкування, особистісного розвитку, мови тіла та «контролю мислення», пропонує прості і дієві поради для кожної людини. Його методика допоможе змінити спосіб мислення і поведінку в особистому житті й на роботі, зробить життя цікавішим, насиченішим і позбавить зайвого стресу, а ваші навички спілкування сягнуть геть нового рівня.

ПРО АВТОРА
Джеймс Борґ
Після закінчення навчання в Лондоні, маючи ступінь з економіки та психології, Джеймс Борґ мав успішну кар’єру в галузі реклами, продажів, маркетингу та журналістики. Це добре забезпечило його теперішню роль досвідченого психолога, бізнес-консультанта і тренера з техніки переконання, міжособистісних навичок і покращення пам’яті.

Завдяки глибокому зацікавленню тим, як функціонує людський мозок, Борґ ще в юному віці розробив техніки покращення пам’яті, завдяки котрим став відомий як «фахівець із пам’яті». Згодом він зацікавився магією і став спеціалізуватися в галузі знань, відомій як «магія розуму».

Налаштування думок інших людей – і усвідомлення наших власних – це його рецепт для успіху в усіх аспектах життя. Його часто запрошують на радіо BBC. У травні 2009 року він став автором «Гарвард Бізнес Рев’ю»

 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре