КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 921940

Мир трех нулей. Как справиться с нищетой, безработицей и загрязнением окружающей среды

Автор: Мухаммад Юнус
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-1488-2,  

 

 
Оригінальна назва: A World of Three Zeros: The New Economics of Zero Poverty, Zero Unemployment, and Zero Net Carbon Emissions
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 275
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Михайло Вітебський
Рік першого видання: 2019
290 грн
Є в наявності

Про що
Світ переживає серйозну кризу, і його причина - капіталізм. У своїй поточній формі він веде до ще більшої нерівності, безробіття і забруднення навколишнього середовища. Потрібно радикальна перебудова економічної системи. Найважливішу роль в новому економічному ладі буде грати соціальний бізнес - йому під силу впоратися з проблемами, на які не звертають уваги підприємці.

Це не просто красива ідея. Автор книги, лауреат Нобелівської премії миру, вже довів ефективність соціального бізнесу: він сам допоміг мільйонам незаможних. У цій книзі він розповідає, що саме нам треба зробити, щоб вирішити поставлені перед людством проблеми.
Цитата
Всі люди на планеті прагнуть до того, щоб не просто виживати, а жити з гідністю, в красі і радості. І ми повинні зробити все, щоб так і сталося. Ми можемо створити нову цивілізацію, засновану не так на користі, а на загальнолюдських цінностях. Давайте приступимо до цього сьогодні.
Особливості
Автор - лауреат Нобелівської премії миру.
Все, що написано в книзі, - не пусті мрії. Багато організацій вже пішли по шляху соціального бізнесу і довели його ефективність.
Grameen Bank, який Юнус заснував в 1976 році, допоміг більш ніж 300 мільйонам людей по всьому світу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре