Артикул: 874113

Мир, полный демонов: Наука - как свеча во тьме

Твёрдая обложка 366 грн
Автор: Карл Саган
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
ISBN: 978-5-91671-874-4,  

 

 
Оригінальна назва: The Demon - Haunted World. Science as a Candle in the Dark
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 538
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Любов Сумм
Тип видання: 5-е видання
Рік першого видання: 2018
366 грн
Є в наявності

Цитата

Чудово ... Потужна апологія розуму і освіти, відмінно написано, багато цікавої і несподіваною інформації.
The Washington Post Book World
Потужно.
USA Today
Пристрасно.
San Francisco Examiner Chronicle

Про що книга «Світ, повний демонів: Наука - як свічка в темряві»

Це остання книга Карла Сагана, астронома, астрофізика і видатного популяризатора науки, вийшла вже після його смерті. Ця книга, присвячена одній з його улюблених тем - людському розуму і боротьбі з псевдонаукової дурістю, - свого роду підсумок всієї його роботи. Міфи про Атлантиду і Лемурії, особи на Марсі і зустрічі з інопланетянами, магія і реінкарнація, ясновидіння і снігова людина, креаціонізм і астрологія - Саган послідовно і нещадно викриває міфи, створені невіглаством, страхом і користю.

Чому книга «Світ, повний демонів» гідна прочитання

Ця книга - маніфест скептика, підручник здорового глузду і наукового методу. Яскравий, глибоко особистий текст - не тільки битва з псевдонаукою, але і дивовижна картина становлення наукового світогляду, найбільших відкриттів і подвижників.
Наука для Сагана - чиста радість, вона дивовижна сама по собі. Взяти хоча б кілька фактів: вся інформація про людину міститься в кожній клітині тіла; квазари знаходяться так далеко, що їх світло почало випромінюватися у напрямку до Землі ще до того, як вона сформувалася; всі люди - родичі і походять від одних і тих же предків, які жили кілька мільйонів років тому. Наука відкриває безпрецедентні можливості, і людству давно немає потреби вигадувати собі ідолів і дозволяти маніпулювати собою.
За книгу «Світ, повний демонів» Карл Саган отримав премію Хьюго.

Хто автор

Карл Саган - відомий американський астрофізик і популяризатор науки, автор наукових творів, фантастичних оповідань і роману «Контакт», телесеріалу «Космос: персональне подорож». Саме як персональну подорож по космосу будується все наукове і письменницьке життя Сагана. Він брав участь у вивченні атмосфери Венери, супутників Юпітера і Урана, розробці космічних зондів і послань інопланетного розуму. Знання про клімат інших планет підвели Сагана до обгрунтованого висновку про небезпеку глобального потепління на рідній планеті, а пошук інопланетного розуму спонукав тим більше цікавитися природою розуму і нерозумність. Володар Пулітцерівської премії за літературу, медалі NASA, статусу Великого американця і такої кількості нагород, що в його честь Меморіальна нагорода за космічні дослідження носить ім'я Карла Сагана.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре