Артикул: 84104
Бестселер

MINI-привычки — MAXI-результаты

Автор: Стівен Гайз
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-5031-6,  

 

 
Оригінальна назва: Mini Habits: Smaller Habits, Bigger Results
Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 186
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання:
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Наклад: 2 500
Перекладач: Діна Баймухаметова
245 грн
Є в наявності

Цитата

«Подорож в тисячу лі починається з одного кроку».
Лао-цзи

Про що книга «MINI-привычки — MAXI-результаты»

Плануючи змінити життя на краще, не намагайтеся осягнути неосяжне. Не ставте собі глобальні цілі - ви створите зайвий привід для стресу і, швидше за все, зазнаєте невдачі. І все тому, що наш мозок запрограмований на опір значних змін, оскільки стабільність - запорука виживання.
Стівен Гайз вивів стовідсоткий працюючий механізм створення і закріплення так званих міні-звичок, які, безсумнівно, змінять ваше життя на краще. Він пропонує розбити задачу на невеликі кроки, які буде легко і просто включити в ваш звичний розпорядок дня, не «налякавши» ваш мозок. Хочете робити 100 віджимань в день - почніть з одного. Чи збираєтеся навчитися частіше мислити позитивно - згадуйте щось хороше хоча б пару разів на день. Згодом незначні зміни перетворяться в потрібну вам звичку, а ви повірите у власні сили.

Після прочитання книги «MINI-привычки — MAXI-результаты» ви дізнаєтеся

  • як обдурити свій мозок і змусити його прийняти нове;
  • зможете розвинути корисні звички без особливих вольових зусиль;
  • нарешті зрозумієте, чому фраза «зберися, ганчірка» з вами не працює, перестанете турбуватися з цього приводу і навчитеся справлятися зі своєю лінню.

Хто автор

Стівен Гайз - звичайнісінька людина, яка змогла зробити свої недоліки достоїнствами. Він навчився втілювати в реальність самі різні звички, одного разу зрозумівши, що мотивація не працює, що єдиний двигун змін - сила волі і маленькі кроки до мети. Веде блог, в якому допомагає всім бажаючим навчитися формувати звички.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре