КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 921939

Микротренды, меняющие мир прямо сейчас

Автор: Марк Пенн
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-0814-0,  

 

 
Дод.автор: Мередит Файнман (Meredith Fineman)
Оригінальна назва: Microtrends Squared: The New Small Forces Driving the Big Disruptions Today
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 432
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Дерев'янко Є.
Вікові обмеження: 18+
Рік першого видання: 2019
337 грн
Є в наявності

Про що книга
Мікротренди, немов дзеркало, відображають відбуваються в світі зміни. Це та невелика брижі на воді, яка є передвісником величезних хвиль - глобальних тенденцій в політиці, економіці, бізнесі, культурі і навіть особистого життя людей. Що буде розхитувати колишні засади в наступні 10 років? Автори розповідають про 50 нових мікротрендах, які вже зараз впливаю на наше з вами майбутнє.

Цитата
«Ми переконалися в тому, як сильно впливають мікротренди на технології, рекламу і спосіб життя, і в тому, що сьогодні корпорації прагнуть адаптувати свої продукти до мікротренду з однієї особи, тобто особисто до вас. Допомагаючи нам розібратися у всьому цьому, мікротренди також проливають світло і на базові конфлікти, які лягають в основу проривних змін наших днів ».
Марк Пенн, Мередіт Файнман

Навіщо читати
Ви дізнаєтеся про формування та розвитку мікротрендов. Політика і економіка, культура і бізнес, робочі та особисті стосунки - області, сильно піддані впливу міротрендов. Автори розповідають, як все це працює. Якщо ви займаєтеся бізнесом, то зможете зрозуміти, які мікротренди можуть на нього вплинути - як позитивно, так і негативно.

про автора
Марк Пенн - Один з провідних і найбільш відомих соціологів і політтехнологів в світі. Він консультував Білла Гейтса і Тоні Блера, був головним стратегом президентської кампанії Білла Клінтона. За консультаціями до нього звертаються індустріальні гіганти від Ford до Verizon, Merck і McDonald's. Він голова Harris Poll і керуючий партнер Stagwell Group, групи компаній цифрового маркетингу. В якості експерта Марк Пенн бере участь в телепрограмах; його статті публікуються в The Wall Street Journal, Politico і інших великих виданнях.
Мередіт Файнман - Підприємець, письменник, оратор і правозахисниця. Автор численних публікацій в Harvard Business Review, Inc., Forbes, Entrepreneur, Marie Claire, Elle та інших виданнях.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре