КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 722103

Міфи про PR

Автор: Рич Ли
Видавництво: «Фабула»
Серія: #PROBusiness
ISBN: 978-617-09-6073-3,  

 

 
Оригінальна назва: Myths of PR
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 272
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Наклад: 1500
Перекладач: Ірина Семенюк
Серія: #PROBusiness
Рік першого видання: 2020
240 грн
Є в наявності

«Міфи про PR» Річа Лі — це цілком новий погляд на сферу зв’язків з громадськістю та медіаіндустрією. Як не втрапити у пастки PR контенту, не потонути у засиллі інформації, а використати її на свою користь, як врешті здобути у цьому руслі власний комерційний успіх? Річ Лі вичерпно, неймовірно доступно і цікаво відповідає на кожне з цих питань. Зокрема, що найголовніше, — розвінчує міфи про PR, що часто формують у нашій свідомості не зовсім правильне розуміння сутності інформаційного простору навколо нас. Книжка стане в пригоді не тільки PR-гуру чи тим, хто пов’язує з PR свою професійну діяльність, а й тим, хто хоче орієнтуватись у сучасному світі комунікації, де зв’язки з громадськістю посідають базовий щабель.  

Річ Лі склав воєдино безцінний аналіз галузі PR у XXI столітті, разом зі всіма його малопомітними аспектами, розповівши, як стати талановитим працівником індустрії зі стратегічним мисленням (виділившись на фоні всіх тактиків, архаїчних практиків, які й досі розпорошуються та моляться на зону охоплення). 
«Міфи про PR» — мастрід для будь-кого, хто починає свою кар’єру в галузі і тих, хто вже в ній, адже ця книжка буде слугувати нагадуванням про базові цінності, яких вони мають обов’язково дотримуватися. Це освіжний мікс порад, інсайтів та прикладів із реального життя, взятих із багатого джерела матеріалів, щоб продемонструвати обговорювані всіма теорії.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують
240 грн 228 грн
+
240 грн 228 грн
=
Економія: 24 грн
456 грн