КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 964606

Коммуникации. Научись понимать других и общайся продуктивно

Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-752-4,  

 

 
Оригінальна назва: Read People. Understand Behaviour. Expertly Communicate
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 160
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145x220 мм (середній формат)
Перекладач: Ірина Матвеєва
Рік першого видання: 2019
431 грн
Є в наявності

Про книгу

Хочеш дізнатися про людей більше, ніж вони самі готові розповісти про себе? Визначати, які емоції вони відчувають і чому? Передбачати, як вони поведуть себе в різних ситуаціях? Вміти знаходити підхід до кожного? Визначати, коли від тебе щось приховують? Пора познайомитися зі своїми прихованими вміннями!

Ця книга розповість про механізми нашої психіки, які включаються в процесі комунікації. Зрозумівши, як працює наш мозок, ти дізнаєшся, на що звертати увагу в першу чергу, навчишся уважніше придивлятися до інших людей і більше цінувати своє перше враження.

Нові знання знадобляться тобі не тільки в особистому спілкуванні, але і в багатьох більш широких сферах. Ти дізнаєшся, як працює ефект натовпу - і як його уникнути, особливо в командній роботі. Побачиш, як поширюються нові тренди в суспільстві і хто першим підхоплює їх. Розберешся, кому варто вірити, а кому - ні. Зрозумієш, як вибудувати комунікацію зі знайомими, друзями і колегами найбільш ефективно.

Візьми максимум від спілкування.

Для кого ця книга

Серія книг «Думай інакше» вчить критичного мислення і софтскіллам, які стануть в нагоді молодим людям на початку самостійного кар'єрного шляху.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре