Артикул: 870466

Международная конкуренция. Конкурентные преимущества стран

Автор: Майкл Портер
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-7084-0,  

 

 
Оригінальна назва: The Competitive Advantage of Nations
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 947
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (средний формат)
Рік першого видання: 2019
901 грн
Є в наявності

Про що книга:
Про нові, більш активних і конструктивних ролях держави і бізнесу в гонитві за конкурентоспроможністю і процвітанням. Про те, як уряд може впливати на всі грані "ромба" і тим самим забезпечувати або, навпаки, губити на корені національну конкурентоспроможність.
Як нації домагаються процвітання і благополуччя в глобальній економіці? Щоб з'ясувати це, Майкл Портер провів фундаментальне дослідження. Протягом чотирьох років він вивчав десять найбільш значущих економічних гравців світу. Автор проаналізував безліч характеристик і факторів і представив докази того, що традиційні порівняльні переваги, такі як наявність природних ресурсів і дешевої робочої сили, більш не є основними джерелами добробуту країн.
Робота Портера стала класикою і вплинула на стратегії розвитку найбільших бізнесів і організацій. Результати даного дослідження становлять безсумнівний інтерес для керівників і топ-менеджерів, в число завдань яких входить формування глобальної конкурентоспроможності.

Чому книга гідна прочитання:

  • Кластер як новий спосіб мислення в економіці і організації зусиль в області економічного розвитку;
  • Макроекономічні реформи і макроекономічна стабілізація - що робити далі?
  • Поліпшення ділового середовища на прикладі концепції кластерів;
  • Американський досвід в поєднанні з європейським: консультування автора по ходу написання книги з боку 24 осіб з 9 країн;
  • Підвищення конкурентоспроможності на основі інвестицій - чи завжди це можливо?
  • Інтенсивна внутрішня конкуренція як поштовх до створення успішних конкурентних переваг.
  • Для кого ця книга:

Результати даного дослідження становлять безсумнівний інтерес для керівників і топ-менеджерів, в число завдань яких входить формування глобальної конкурентоспроможності.

Хто автор:
Майкл Портер - американський економіст, професор кафедри ділового адміністрування Гарвардської школи бізнесу. Визнаний фахівець в області вивчення економічної конкуренції, в тому числі конкуренції на міжнародних ринках, конкуренції між країнами і регіонами. Розробив теорію конкурентних переваг країн.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре