Артикул: 84188
Бестселер

Между надо и хочу. Найди свой путь и следуй ему

Автор: Ель Луна
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00100-093-8,  978-5-00100-412-7

 

 
Оригінальна назва: The Crossroads of Should and Must: Find and Follow Your Passion
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 176
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Тип видання: 2-е видання
Додатково: Закладка-мотати, кольорові ілюстрації
Серія: МІФ. Творчість
396 грн
Є в наявності

Про книгу

Яскрава книга, яка надихне вас на те, щоб знайти своє справжнє покликання і слідувати йому.

Хто з нас не задавався питанням: «Як мені знайти своє справжнє покликання?» Ель Луна характеризує його як перехрестя між «треба» і «хочу». «Треба» - це те, що ми повинні робити, як нам здається, чи що від нас очікують інші. «Хочу» - те, про що ми мріємо в глибині душі.

Власний шлях надихнув автора на написання маніфесту про різницю між «треба» і «хочу», яким поділилися 5 мільйонів користувачів Твіттера і який прочитали сотні тисяч людей. «Я хотів відправити її всім моїм співробітникам, - написав один керівник, який прочитав статтю, - але зрозумів, що третина з них піде, якщо вони її прочитають. Але знаєте що? Якщо вони не хочуть тут працювати, їм треба звільнитися - тому я розіслав цю статтю».

Тепер ідеї Ель про різницю між «треба» і «хочу» представлені в цій надихаючій яскравій книзі, яка стане в нагоді і студенту, і художнику, і будь-якій людині, яка шукає своє покликання і хоче змінити своє життя на краще.

Від автора

Я написала цю книгу, щоб поділитися порадами, які опинилися для мене найбільш корисними в набутті власного шляху, а також допомогли багатьом знайомим. І все ж не думайте, що тримаєте в руках книгу відповідей: ваші відповіді знаєте тільки ви. У вас в руках колекція найбільш значущих питань, з якими я сама зіткнулася. Дивіться на сторінки цієї книги як на ряд дверей, головне призначення яких - запропонувати вам відкрити будь-яку, на ваш вибір.

Ці сторінки написані на підтримку вашого внутрішнього голосу, котрі заявляють, що ви можете дати цьому світові щось особливе. Вони покликані нагадати: хоча ви і не знаєте, куди приведе ця дорога, по ній пройшли вже дуже багато. Вони дозволяють забути все, що треба робити, щоб згадати, що ви хочете робити.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче змінити свою кар'єру і життя, знайти своє справжнє покликання і сміливість для того, щоб йому слідувати.

Про автора

Ель Луна - художник, дизайнер і письменник. Вона управляє текстильною компанією Bulan Project, що з'єднує дизайнерів з майстрами розпису по батіку на Балі. Раніше вона працювала дизайнером в IDEO і стартапи, включаючи Mailbox, Medium і Uber.

Одного разу Ель Луна опинився перед вирішальним вибором, на перехресті між «треба» і «хочеться». Вона написала про це надихаючу статтю і на неї обрушився шквал листів. «Кидайте все, що зараз робите, і читайте цей текст», - написала одна жінка. «Ця стаття змінила моє життя», - коментувала інша. Стаття поширилася через інтернет в одну мить, в результаті ставши ще більш популярною. Так вона продовжувала свою подорож ... до появи книги «Между надо и хочу». У ній Ель Луна поділилася порадами, які опинилися для неї найбільш корисними в набутті власного шляху, а також допомогли багатьом людям.

Ель Луна виступає по всьому світу, розповідаючи історію «ТРЕБА АБО ХОЧУ», живе в Сан-Франциско, на сайті elleluna.com і в інстаграмі @elleluna.

Цитати з книги

Tabula rasa
Хочу - це наші переконання, пристрасні захоплення, глибоко приховані позиви і бажання - неминучі, незаперечні і незрозумілі. Хочу з'являється, коли ми перестаємо відповідати чужим ідеалам і прямуємо назустріч власним. До нього немає карти, він починається з нічого, з порожнечі - Аристотель назвав його tabula rasa.

Два важливих дня
«Два дні в твоєму житті найважливіші: день, коли ти народився і день, коли зрозумів навіщо». Марк Твен

Гра в мрії
Одного разу я прийшла на вечірку, де гостям запропонували записати найсміливіші і божевільні мрії на картках. Це були ті мрії, в яких ми рідко один одному зізнаємося, тому що такі бажання сокровенні, убивчі і блюзнірські. Чим відвертіше ми зізнаємося собі в бажаннях, тим більш усвідомлено витрачаємо свій час.

Ваш шлях
«Коли ви бачите, що шлях розкладений перед вами по етапах, розумієте, що це не ваш шлях, - каже Джозеф Кемпбелл. - Власний шлях ви створюєте самі з кожним новим кроком, тому-то це ваш шлях».

Створювати себе і надихати інших
Вибираючи своє хочу, ви надихаєте і інших йти цим шляхом. Слідуючи своєму призначенню день у день, впливаєте не лише на те, що створюєте для своєї роботи, але і на те, ким стаєте. Ось так робота і життя зливаються воєдино. Вибираючи хочу, ви створюєте себе.

Повернення до життя
«Не питай, чого потребує світ. Краще запитай себе, що повертає тебе до життя. Світу потрібні ті, хто повернувся». Говард Турман, філософ

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре