КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 991570

Методика раннего развития Марии Монтессори. От 6 месяцев до 6 лет

Автор: Вікторія Дмитрієва
Видавництво: «Форс Україна»
ISBN: 978-617-7764-06-8,  

 

 
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 224
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 140х210 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Анастасія Сіненко
Рік першого видання: 2015
Мова видання:
157 грн
Є в наявності

Усі без винятку батьки мріють про те, щоб їхній малюк став успішною і впевненою у собі людиною. Однак недостатньо просто мріяти, потрібно самим про це подбати! Найпопулярніша у світі й перевірена часом методика Марії Монтессорі допоможе виростити вільну, творчу, гармонійну особистість. Ця методика подобається батькам і педагогам, позаяк не вимагає багато часу для занять з дитиною, а корисні іграшки легко зробити власноруч із підручних засобів. У книзі детально описані способи організації середовища для розвитку малюка від перших днів його життя, ігри та вправи, які не лише навчають дитину, але й тішать її.

Про кнгигу
У дитини є природна потреба пізнавати світ, так допоможіть йому – створіть безпечне середовище, не робіть те, що дитина може зробити сама, заохочуйте самостійність і не втручайтеся. Самонавчання, саморозвиток, самопізнання – основні принципи методу раннього розвитку італійської лікарки Марії Монтессорі.

Чому варто купувати цю книгу
Ранній розвиток – це не мета, а засіб, що допомагає виховати успішну, щасливу і гармонійну особистість. В цій книзі авторка доводить, що займатися з дитиною зовсім неважко і навіть цікаво. Слід лише дотримуватися основних правил.

Для кого буде корисна ця книга
Для батьків і всіх, хто планує ними стати.
Для вчителів, вихователів і всіх, чия робота пов’язана з дітьми.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують