Артикул: 885494

Метод Ли Страсберга: Сборник упражнений по актерскому мастерству

Автор: Лола Коэн
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-91671-850-8,  

 

 
Оригінальна назва: The Method Acting Exercises Handbook
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 312
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 1500
Перекладач: Роза Піскотіна
Рік першого видання: 2018
345 грн
Є в наявності

Цитата

Страсберг рідко втрачав можливість поділитися своїми багатими знаннями про історію театру і відомих театральних діячів. Я закликаю своїх студентів бути ненаситними в придбанні досвіду і знань про мистецтво, літературу, а особливо цікавитися біографіями, театральною історією і критикою. Читати треба багато і цілеспрямовано.
Лола Коен

Про що книга

Ця невелика книга - напрочуд ємне і корисне керівництво по акторській майстерності. Вправи в збірнику спочатку придумані Лі Страсберга, який створив свій Метод у відповідь на систему Станіславського і розвивав його ідеї. В Америці ця система стала відома як Метод, і він успішно надихав безліч акторів, серед яких такі знаменитості, як Марлон Брандо і Мерилін Монро.

Метод спрямований на тренування уяви, концентрації, почуттів та емоцій, щоб відтворювати - НЕ імітувати - логічне і правдиве поводження, будь-то театральна сцена, кіно чи телебачення. Автор книги Лола Коен, учениця Лі Страсберга, протягом багатьох років робить екскурс в історію Методу, роз'яснює і доводить його суть, дає детальний опис вправ, забезпечуючи їх цінними порадами. Для кожної групи вправ наводяться коментарі акторів, які розповідають про свій досвід, і фотографії студентів і театральних колективів усього світу, які освоюють Метод. Але книга призначена не тільки для акторів. Те, що можна почерпнути з неї про роботу артиста над собою і своїм персонажем, корисно не тільки акторові, але і режисерові, і педагогу, і драматургу, про які автор не забуває протягом всієї книги і присвячує їм окрему главу.

Чому книга гідна прочитання

Метод Страсберга, побудований на основі ідей Станіславського, представляє одну з провідних світових шкіл акторської майстерності. Багато зірок кіно і театру навчалися за цією системою, в тому числі такі знаменитості, як Марлон Брандо і Мерилін Монро.
Автор книги Лола Коен, будучи найбільш очевидним і авторитетним продовжувачем ідей Страсберга, як ніхто інший може познайомити читача з Методом.

Для кого ця книга

Книга адресована в першу чергу акторам - сьогоденням і майбутнім. Безсумнівну користь книга принесе також драматургам, режисерам, викладачам сценічної майстерності, роботі яких присвячена окрема глава. Багато ідей книги і вправи знадобляться представникам публічних професій - педагогам, лекторам, політикам, провідним передач.

Хто автор

Лола Коен - була ученицею і особистим асистентом Лі Страсберга, який розробив свій Метод акторської майстерності на основі системи Станіславского. Після смерті вчителя Лола Коен продовжувала освоювати й удосконалювати Метод, займаючись у інших педагогів і навчаючи йому інших. Протягом тридцяти років вона викладає в Інституті Лі Страсберга в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі, а також дає приватні уроки і майстер-класи по всьому світу, в тому числі в Росії.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре