КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 200515

Метод кайдзен. Шаг за шагом к достижению цели

Мягкая обложка 120 грн
Автор: Роберт Маурер
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна: саморозвиток
ISBN: 978-5-9614-2494-2,  

 

 
Оригінальна назва: One Small Step Can Change Your Life: The Kaizen Way
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 179
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Екатерина Бакушева
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2019
120 грн
Є в наявності

Цитата

«У сучасній культурі широкоформатних фільмів, збільшених порцій і екстремальних перетворень, що пропагує девіз " більше значить краще ", важко повірити, що маленькі кроки ведуть до великих змін. Але, на щастя, так і є ».
Роберт Маурер


Про що книга «Крок за кроком до досягнення мети: Метод кайдзен»

Для багатьох з нас досягнення конкретних цілей, що дозволяють поліпшити життя, не раз виявлялося важкою, а то і нездійсненним справою. Кинути палити, схуднути, просунутися по кар'єрних сходах, підтримувати будинку чистоту і порядок - мільйони людей роками мріють про подібне, але не можуть здійснити бажане. Всьому виною підсвідомий страх змін, що налаштовує наш мозок на активний опір діям.

Тим часом існує перевірений спосіб досягнення складних цілей і реалізації серйозних і великих змін. Це метод кайдзен. Його суть в тому, що до мети потрібно йти дуже маленькими, але регулярними кроками. В Японії принципів кайдзен дотримуються як великі корпорації, такі як Toyota, так і звичайні люди.

Автор книги Роберт Маурер розповідає, як за допомогою методу кайдзен підготувати себе до змін, правильно ставитися до них, зробити життя більш захоплюючим і реалізувати свої амбіції, спритно обійшовши всі перешкоди.

Чому книга «Крок за кроком до досягнення мети» гідна прочитання

  •     автор розповідає, як можна змінити життя на краще без насильства над собою;
  •     ви дізнаєтеся, як подолати будь-які труднощі, розбиваючи кожну велику проблему на кілька маленьких, з якими можна впоратися без зусиль;
  •     ви навчитеся ставити перед собою конкретні цілі і не боятися їх.


Хто автор

Тім Роулі - доктор філософії, клінічний психолог в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі і Медичній школі Вашингтонського університету. Засновник консалтингової фірми Science of Excellence. Він багато подорожує, проводячи семінари та консультуючи по стратегії кайдзен різні компанії, організації, лікарні, університети і навіть ВМС США.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре