КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 921936

Менеджмент нового времени. Простые механизмы, ведущие к росту, инновациям и доминированию на рынке

Автор: Эдвардс Деминг
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-1244-4,  

 

 
Оригінальна назва: The New Economics for Industry, Government, Education
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 182
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (средний формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Т. Гурєш
Рік першого видання: 2019
313 грн
Є в наявності

Про що книга

Ви тримаєте в руках останню книгу одного з найбільших гуру менеджменту XX століття. Д-р Демінг вклав в неї весь накопичений досвід, заснований на теорії глибинних знань - одному з відносно пізніх його відкриттів. Демінг бачив в цій теорії важіль, який міг би вивести Америку з глибокої кризи, викликаного неправильним стилем менеджменту. Минулий з моменту написання книги чверть століття тільки підтверджує її актуальність не тільки для американської, а й для російської дійсності.

Для початківців менеджерів книга стане своєрідним напуттям перед зануренням в світ бізнес-процесів, високої відповідальності, контролю і прийняття складних рішень. А досвідченим підприємцям вона нагадає, чому так важливо не стояти на місці і вкладатися в розвиток компанії на всіх рівнях.

Чому книга гідна прочитання

- Це класичне і одне з основних видань з економіки.

- Розуміючи ключові закономірності, що лежать в основі роботи будь-якої компанії, ви зможете адаптувати її до будь-яких економічних умов, а значить зможете не тільки вижити, але і процвітати в будь-якій кризовій ситуації.

- Автор - один з найавторитетніших фахівців в області теорії управління в світі.


Хто автор

Едвардс Демінг - американський вчений, статистик і консультант з теорії управління якістю. Він прожив дивно довге і цікаве життя. Ініційована ним революція якості підвищила конкурентоспроможність сотень тисяч компаній не тільки в США і Японії, але і по всьому світу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре