КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 984796

Memo: Секреты создания структуры и персонажей в сценарии

Автор: Крістофер Воглер
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
Серія: Сценарна і письменницька майстерність
ISBN: 978-5-00139-140-1,  

 

 
Дод.автор: Девід Маккенна
Оригінальна назва: Memo from the Story Department: Secrets of Structure and Character
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 320
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2019
123 грн
Є в наявності

Цитата

Ми твердо переконані: жоден з цих інструментів не принесе ніякої користі і нічим вам не допоможе, поки ви не застосуєте його на практиці. Дивіться на цей комплекс методів не просто як на ящик з інструментами, а як на обладнаний гараж в очікуванні автомобілів, що вимагають ремонту або тюнінгу.

Про що книга

Ця книга - результат багаторічної роботи Крістофера Воглера і Девіда Маккенни. Будучи професійними експертами, вони проаналізували в цілому більше 40 000 сценаріїв найрізноманітніших жанрів. Свій спільний труд Воглер і Маккенна розглядають не просто як корисний інструментарій сторітеллінга, вони вважають його «рятівним» і для початківців, і для авторів, які активно пишуть.
Своєю назвою книга зобов'язана методичці Memo, написаної колись Воглером для роботи в сценарному відділі і стала легендарним керівництвом для багатьох поколінь сценаристів. Але це лише один з безлічі описаних в книзі методів аналізу і роботи над структурою оповідання та персонажами - від характерів Теофраста і морфології чарівної казки російського філолога Володимира Проппа до авторських методик самих Воглера і Маккенни. Автори не тільки щедро діляться своїми секретами і показують на прикладах успішних кінострічок, як вони використовуються, а й дають після кожного розділу практичні поради і конкретні завдання для самостійної роботи майбутніх сценаристам і письменникам.

Чому книга гідна прочитання

Поради та секрети відомих майстрів - кращий спосіб навчитися справі. У роботі над сценарієм є принципи, правила, перевірені прийоми, і в цій книзі читач дізнається про них з перших рук - від їх творців, відомих гуру в світі кіно.

Хто автори

Крістофер Воглер - один з найавторитетніших сценарних аналітиків в світі і провідний консультант великих голлівудських студій. Його «Подорож письменника. Міфологічні структури в літературі і кіно» - одна з найбільш продаваних у світі сценарних книг.

Девід Маккенна - театральний режисер, артист, продюсер, драматург, сценарист. Професор Колумбійського університету і Барнард-коледжу. Рецензував більше десяти тисяч сценаріїв як для приватних клієнтів, так і для студій Focus Features, HBO і 20th Century Fox.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре