КНИГА ТИЖНЯ - "Правила развития мозга вашего ребенка. Ціна - 213 грн
Артикул: 921935

Мел. Про детей и их родителей

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-1389-2,  

 

 
Дод.автор: Катерина Деміна, Інна Прибора
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 331
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Наклад: 3500
Рік першого видання: 2019
347 грн
Знижка 34 грн
313 грн
Є в наявності

Про що книга

У цій книзі зібрані кращі статті онлайн-видання «Мел» - корисного, зрозумілого і зручного медіа для батьків.

Вона не претендує на звання довідника з вичерпними і однозначними відповідями. Але точно допоможе мамам і татам дітей самого різного віку розібратися, що вони робили або роблять правильно, а що - не дуже.

Чому книга гідна прочитання

Це гід з найгостріших питань: як впоратися з дитячими істериками, що робити, якщо дитину труять в школі, коли дійсно варто змінити школу і т.д.

Ви дізнаєтеся, чому ранній розвиток призводить до відставання, як зрозуміти, що дошкільник готовий піти в перший клас і як говорити з дітьми про гроші, секс і багато іншого.

Всі статті написані професійними психологами, вчителями, журналістами і, найголовніше, батьками - для батьків. Тому більшість статей - це не тільки експертні думки та рекомендації, а й реальний досвід.

Ми розділили книгу на кілька змістовних частин, щоб знайти відповідь на яке вас цікавить було простіше простого. І прикрасили видання яскравими ілюстраціями - корисне має бути красивим!

Для кого ця книга

Для відповідальних і небайдужих батьків, у яких є діти дошкільного та шкільного віку.

Для тих, хто хоче не тільки знати все про освіту й виховання дітей, а й розвиватися сам.

Хто автор

Інна Приладу - журналіст, мама двох детей. Цікавиться питаннями виховання і освіти, пише для «Мела» корисні і дуже іронічні тексти для батьків. Інна стала одним з найпопулярніших авторів і завдяки своєму почуттю гумору: під час читання її статей нудно не буває.

Ксенія Букша - письменник і журналіст. Мама трьох дітей - двох кровних і прийомної доньки. Для «Мела» Ксенія написала одні з кращих текстів про школу і дітей: як бути з шкільними хуліганами, коли пора міняти школу, як робити з дитиною домашні завдання і не впадати при цьому в паніку. Пояснює, як батькам і дітям пережити школу без втрат і зайвих тривог.

Катерина Дьоміна - дитячий і сімейний психолог консультант, багатодітна мати і вчитель з великим стажем. Розповідає читачам «Мела», що потрібно робити, щоб дитина виросла щасливою, а батьки (поки його ростять) зберегли спокій і тверезий розум.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре