Артикул: 984829

Медитация для занятых людей: Восстановление внутренней гармонии где бы вы ни были

Автор: Корин Свит
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Стиль життя
ISBN: 978-5-9614-2564-2,  

 

 
Оригінальна назва: THE MINDFULNESS JOURNAL: Exercises to help you find peace and calm wherever you are
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 225
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2019
120 грн
Є в наявності

Про що книга

Ми поспішаємо встигнути все більше і не помічаємо, як проходить життя. Ми не отримуємо задоволення від спілкування, не помічаємо смаку їжі, не бачимо красу квітки, що розпустилася. Зате ми втомлюємося, нервуємо, переживаємо. Хочеться знизити обороти, розслабитися, зробити паузу. Але на це знову немає часу. Насправді для повноцінного відпочинку не обов'язково витрачати по дві години на день на медитацію в тиші. Треба просто стати усвідомленим, навчитися жити в сьогоденні. У книзі "Медитація для зайнятих людей" Корін Світ дає вправи на усвідомленість, які можна легко виконувати за робочим столом, в переповненому вагоні метро або в черзі в магазині.
  
Чому книга гідна прочитання
• Ця книга стане вашим провідником у світ внутрішнього спокою.
• Після прочитання ви навчитеся насолоджуватися кожним моментом, зможете краще розуміти себе і відчувати своє тіло, та й просто станете більше цінувати життя.
• Книга наповнена малюнками, цитатами, над якими варто подумати. Розглядання сторінок теж кшталт медитації.

Хто автор
Корінн Суіт - психолог, психотерапевт, журналістка і телеведуча, автор книги "Змініть своє життя за допомогою когнітивно-поведінкової терапії" (ChangeYourLifewith CBT). Автор численних матеріалів по самодопомоги. Усвідомленість - одна зі сфер її спеціалізації.

Маршу Міхотіч - графічний дизайнер та ілюстратор з Лондона. У число її клієнтів входять компанії The School of Life, DonnaWilson і газета Guardian. Також Маршу є креативним директором RosyLeeTeaLondon.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре