Артикул: 82906
Бестселер

Мечтать не вредно. Как получить то, чего действительно хочешь

Мова видання: Російська Англійська Українська

 

 
Автор: Барбара Шер
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN:978-5-00057-154-5

 

 
Оригінальна назва: Wishcraft: How to Get What You Really Want
Рік видання: 2016
Кількість сторінок: 336
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат: 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 4 000
Перекладач: Катерина Козлова
Тип видання: 3-е видання
Додатково: Закладка-мотати
355 грн
Знижка 58 грн
297 грн
Є в наявності

Про книгу

Легендарна книга про те, як реалізувати себе в житті.

Сінді Фокс була офіціанткою. Тепер вона пілот. Пітер Джонсон був водієм вантажівки. Тепер він фермер. Тіна Форбс була невдалим художником. Тепер вона успішний художник. Алан Ріццо був редактором. Тепер він власник книгарні.

Всі вони використовували ефективні методики Барбари Шер для того, щоб домогтися реальних змін у своєму житті. Ця людяна, глибоко практична книга дозволить кожному перетворити свої розпливчасті бажання і мрії в конкретні результати.

Прочитавши її, ви дізнаєтеся:

  • Як виявити свої сильні сторони і приховані таланти
  • Як звернути ваші страхи і негативні емоції собі на користь
  • Як намітити шлях до вашої мети і визначити терміни її досягнення
  • Як відстежувати ваш прогрес щодня
  • Як створити мережу корисних контактів і джерел інформації
  • Як використовувати групу підтримки, яка дозволить не відхилятися від вашої мети

Для кого ця книга

Для тих, хто хоче втілити свої мрії в життя.

Фішка книги

Книга вийшла в 1979 (!) році і до цих пір популярна. Продано вже більше 1 млн примірників

Про автора

Барбара Шер - автор семи бестселерів, кожен з яких пропонує практичний і детально розписаний метод виявлення природних талантів, визначення цілей і втілення мрії в реальність. Преса і численні шанувальники часто називають її матір'ю лайф-коучингу.

Барбара проводила семінари та майстер-класи по всьому світу - для університетів, професійних організацій, корпорацій зі списку Fortune 100, урядових установ. «Комік з посланням», «кращий лектор, якого ми коли-небудь бачили», - так відгукуються про неї слухачі.

Вона регулярно виступала в національних медіа в популярних програмах, включаючи шоу Опри Вінфрі. Барбара Шер періодично проводить семінари в Смітсонівському інституті, Гарвардському та Нью-Йоркському університетах.

Барбара довго йшла до своєї мрії: сім років вона працювала офіціанткою, будучи матір'ю-одиначкою з двома дітьми. Протягом цих семи років вона поєднувала роботу в ресторані і улюблену справу - роботу з людьми. Її перша книга «Мечтать не вредно» вийшла, коли Барбарі було 44 роки. Книга стала бестселером і ось вже більше 35 років продається величезними тиражами по всьому світу.

У книзі «Мечтать не вредно» Барбара пише про створення життя своєї мрії. Вона пропонує практичні методики вирішення проблем, вміння планувати, відповідні навички. Ось уже майже 40 років Барбара Шер допомагає людям в усьому світі перетворювати свої розпливчасті бажання і мрії в конкретні результати.

Цитати з книги

Все просто
Щоб приступити до створення життя своєї мрії, вам не потрібні мантри, самогіпноз, програми загартовування характеру або нова зубна паста. Вам потрібні практичні методики вирішення проблем, вміння планувати, навички та доступ до необхідних матеріалів.

Ким ви себе вважаєте?
Візьміть чистий аркуш паперу (ми з вами будемо використовувати багато паперу) і дайте відповідь - від декількох фраз до половини сторінки - на питання: ким ви себе вважаєте? Які чотири-п'ять головних рис визначають вашу особистість?

Ви - геній
Мені все одно, чого ви домоглися в житті або який у вас IQ. Ви народилися зі своєю власною, унікальною геніальністю. І коли я це кажу, маю на увазі не генія з маленькою - на відміну від Альберта Ейнштейна - літери. А Генія з великої літери - як Альберт Ейнштейн.

Своїм прикладом
Люди, які з задоволенням занурюються в свою справу, - кращий зразок для наслідування. Їхні діти на власні очі можуть спостерігати, як реально робиться справа: ніякого чаклунства, а потихеньку, крок за кроком, будь то гра на піаніно або споруду книжкових полиць.

Так буде похвала!
Візьміть ручку і аркуш паперу. Попросіть того, кого ви любите і кому довіряєте - кращого друга, чоловіка, близької людини, дитини, - хвилини три розповідати вам про ваші кращі якості. І записуйте все слово в слово (тільки нічого не періть!).

Мрія з «гарніром»
«Гарнір» - це що завгодно: щотижневий урок танців, читання вечорами історичних романів, картинки з кіньми на вашій дошці для записів. Це живе нагадування про те, що життя зовсім не скупа і ви маєте право на все, що любите.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують