Артикул: 82447

Мастерство общения. Как найти общий язык с кем угодно

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Пол Макгі
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN:978-500057-022-7

 

 
Оригінальна назва: How to Succeed with People: Remarkably easy ways to engage, influence and motivate almost anyone
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 240
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат: 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3 000
Перекладач: Наталя Ільїна
Додатково: Закладка-мотати
279 грн
Немає в наявності

Про книгу

Погодьтеся, що, якщо ви хочете чогось досягти в житті, в якийсь момент вам доведеться мати справу з іншими людьми. Будь-які успіхи вимагають стороннього вкладу - навіть якщо ви винайшли щось на своїй кухні, вам доведеться спілкуватися з людьми, щоб вивести продукт на новий рівень. Може бути, ви не женетися за успіхом, але напевно ви просто хотіли б стати приємним співрозмовником, мати друзів і добре ладити з іншими?

Навчання майстерності спілкування і взаємодії з людьми поліпшить ваше життя. Якщо ви хочете налагодити відносини на роботі і в сім'ї або якщо ви ненавидите тусовки і вам доводиться проводити час на самоті, ця проста і практична книга допоможе вам стати майстром спілкування.

Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтеся, як:

  • утримувати увагу людей, коли ви говорите;
  • правильно слухати і реагувати на слова співрозмовника;
  • справлятися з важкими розмовами;
  • грамотно робити компліменти;
  • вести себе на інтерв'ю, ділових заходах, переговорах і т.п.

Для кого ця книга

Для тих, хто хоче оволодіти навичками успішного спілкування, а також для тих, хто розуміє, що ключ до будь-якого успіху - в умінні вибудовувати правильні стосунки з оточуючими.

Фішки книги

Книга добре структурована, її легко читати і сприймати. Головні ідеї та поради можна знайти в «крупицях мудрості» - коротких і змістовних висловлюваннях, які спеціально виділені, легко запам'ятовуються і дають поживу для роздумів.

Від автора

Нам подобається відчувати себе комфортно. Нам подобається думати, що ми не повинні робити занадто багато, для того щоб домогтися успіху. Якщо ви такі ж, як я, то вам захочеться, щоб сам факт прочитання книги чарівним чином вас перетворив.

Не піддавайтеся цим ілюзіям. Бачте, ми помиляємося, коли віримо, що обсяг наших знань прямо пропорційний рівню нашого успіху.

Знання - це відправна точка, однак воно зовсім не гарантує успішного фінішу. Так само як високий показник IQ обов'язкова складова для досягнення успіху. Тому будьте готові до того, що вам доведеться не просто прочитати цю книгу, але і застосувати на практиці всі що містяться в ній поради. Я ж зі свого боку обіцяю, що включу в цю книгу епізоди, які будуть викликати посмішку. Я дійсно сподіваюся, що ви отримаєте задоволення від прочитання, але в той же час будете часом стикатися з тим, що змусить вас задуматися.

Про автора

Пол Макгі - автор 9 книг, в тому числі бестселера «Майстерність спілкування». Один з провідних лекторів Великобританії, який виступає на теми зміни особистості, набуття впевненості, побудови взаємовідносин в колективі, мотивації і стресу. Він також працює тренером, який відповідає за підвищення ефективності гравців, в одному з провідних клубів англійської футбольної прем'єр-ліги.

Цитати з книги

Люди: інструкція із застосування
Жоден з наших предків не жив в світі, хоча б віддалено нагадуючий той, в якому живемо ми. І якщо для використання наших iPad і смартфонів існують інструкції, то довідників, присвячених правильному взаємодії з людьми, не існує.

Люди не хочуть мінятися
У деяких людей уявлення про світ і життя в цілому дуже стійкі. Вони знають, у що вірять; знають, що таке добре і що таке погано. Найменше їм хотілося б, щоб їх уявлення про життя піддалися випробуванням або щоб створений ними світ втратив рівновагу.

Чому ми виправдовуємо себе?
Нам буває складно розгледіти власну провину в конфлікті. Ми повторюємо історію знову і знову і в певний момент починаємо вірити в те, що наша версія подій найбільш повна і абсолютно достовірно передає те, що відбулося насправді.

Шлях до досконалості
Ден Роквелл сказав: «Шлях до досконалості вимощений жорсткими розмовами». Реальність така, що в деяких випадках для поліпшення відносин з іншими необхідно буде вести з ними непросту і, можливо, жорстку розмову. Давайте не робити вигляд, що це буде легко.

Суть конфліктів
Насправді за всіма страшними подробицями та наслідками наших конфліктів з іншими стоїть дуже важливий факт, який часто не береться до уваги. Суть проблеми для багатьох людей дуже проста: «Я не відчуваю свою значимість».

Негатив як невпевненість в собі
Негативне ставлення часто неправильно інтерпретується, оскільки насправді воно може приховувати в собі крик про допомогу. Можливо, негативно налаштована людина просто відчуває себе недостатньо впевненим у своїх силах.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре