Артикул: 38012

Marvel Tank

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Видавництво: Time 4 Machine

 

 
Комплектація: планшетка з деталями конструктора, пенал з додатковими деталями, ганчірочка для полірування виробів, плоскогубці, інструкція
Розмір моделі у зібранному вигляді: 170*77*58 мм
Розмір пакування: 278*128*26 мм
Матеріал: полірована нержавіюча сталь
Кількість деталей: 250
Особливості: важіль управління швидкостями, важіль зупинки гусениць, заводний механізм
Вік: 14+
2 518
Є в наявності

У світі моделювання з'явився приголомшливий інноваційний конструктор - модель британського танка часів першої світової війни - унікальна, збірна гусенична машина. Тепер Ви можете купити механічний конструктор Marvel Tank - і Вас чекають захоплюючі годинник вдумливої ​​і тонкої роботи над прекрасною моделлю самого мирного і красивого танка на світлі, а після закінчення збірки - чарівне видовище його руху.

У комплект, який Ви можете придбати в подарунок другу або для своєї особистої колекції, входить набір пластин і деталей з тонкої нержавіючої сталі, які потрібно видавити з планшеток. Також в наборі є інструмент для збірки - особливі плоскогубці, додаткові деталі і спеціальна тканина для наведення остаточного блиску на готовий танк.

Винятковість даного вироби полягає насамперед у тому, що цей механічний конструктор не має аналогів в світі. Ви отримуєте прекрасну можливість зібрати і продемонструвати своїм друзям і знайомим єдиний в своєму роді металевий шедевр моделювання. Майже всі деталі моделі виконані в пропорційній аналогією з деталями справжнього британського танка - гусениці, корпус. Marvel Tank стане відмінним незабутнім подарунком для Вашого друга, родича або колеги, які мають таке цікаве хобі - моделювання.

Моделлю можна керувати за допомогою мініатюрних важелів, розташованих на ній:

• Блискучі механічні гусениці наводяться в дію заводним механізмом - на боці є ручка, якою заводиться пружина.
• На верхній частині закріплені важелі, якими Ви зможете переводити гусениці в нейтральне положення, щоб танк повернув в будь-яку сторону.
• Є можливість регулювання швидкості - спеціальний важіль, теж розташований зверху.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре