Артикул: 38012

Marvel Tank

 

 
Товар закончился
Немає в наявності

У світі моделювання з'явився приголомшливий інноваційний конструктор - модель британського танка часів першої світової війни - унікальна, збірна гусенична машина. Тепер Ви можете купити механічний конструктор Marvel Tank - і Вас чекають захоплюючі годинник вдумливої ​​і тонкої роботи над прекрасною моделлю самого мирного і красивого танка на світлі, а після закінчення збірки - чарівне видовище його руху.

У комплект, який Ви можете придбати в подарунок другу або для своєї особистої колекції, входить набір пластин і деталей з тонкої нержавіючої сталі, які потрібно видавити з планшеток. Також в наборі є інструмент для збірки - особливі плоскогубці, додаткові деталі і спеціальна тканина для наведення остаточного блиску на готовий танк.

Винятковість даного вироби полягає насамперед у тому, що цей механічний конструктор не має аналогів в світі. Ви отримуєте прекрасну можливість зібрати і продемонструвати своїм друзям і знайомим єдиний в своєму роді металевий шедевр моделювання. Майже всі деталі моделі виконані в пропорційній аналогією з деталями справжнього британського танка - гусениці, корпус. Marvel Tank стане відмінним незабутнім подарунком для Вашого друга, родича або колеги, які мають таке цікаве хобі - моделювання.

Моделлю можна керувати за допомогою мініатюрних важелів, розташованих на ній:

• Блискучі механічні гусениці наводяться в дію заводним механізмом - на боці є ручка, якою заводиться пружина.
• На верхній частині закріплені важелі, якими Ви зможете переводити гусениці в нейтральне положення, щоб танк повернув в будь-яку сторону.
• Є можливість регулювання швидкості - спеціальний важіль, теж розташований зверху.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре