КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 930501

Маршрут построен! Применение карт путешествия потребителя для повышения продаж и лояльности (тверда палітурка)

Твёрдая обложка 293 грн
Автор: Илья Балахнин
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-6042880-4-7,  

 

 
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 148
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 140х210 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2019
293 грн
Є в наявності

Цитата
"Карта подорожі споживача - не просто чергова маркетингова іграшка або кумедна концептуальна схема. Споживче подорож тісно пов'язане з виручкою - базовим фінансовим показником компанії поряд з маржинальністю. Головне завдання побудови карти подорожі споживача полягає в максимізації виручки".

Про що ця книга

Для створення успішного бізнесу недостатньо мати хороший продукт і вкладати кошти в його просування. Потрібно «зустрічати» споживача в кожній "точці контакту" з вашою пропозицією - від виникнення потреби до оцінки відбувся досвіду - і вибудовувати маркетингову стратегію, враховуючи особливості поведінки клієнта в кожній такій точці.

У книзі Іллі Балахніна ви знайдете принципи роботи з подорожжю клієнта і зможете створити власну "карту подорожі споживача" і вибудувати ефективну комунікацію на кожному етапі зіткнення з вашим продуктом.

Для кого ця книга

Для керівників компаній, фахівців в області маркетингу та усіх, хто хоче домогтися комерційного успіху в умовах конкуренції.

Чому книга "Маршрут побудований" заслуговує прочитання
Витративши всього кілька годин, ви будете чітко уявляти:
• Як оцінити ефективність вашої маркетингової стратегії;
• На яких етапах комунікації зі споживачем вона дає збої;
• Які саме файли в просування і рекламу себе не виправдовують;
• Що можна виправити прямо зараз;
• Як побудувати "карту подорожі споживача", яка проведе людини від бажання задовольнити потребу до бажання стати вашим постійним клієнтом.

Хто автор
Ілля Балахнин - генеральний директор і керуючий партнер Paper Planes Consulting Agency з річним оборотом 130 млн рублів, найбільш затребуваний фахівець в області стратегічного маркетингу. Він відкрив в Росії нову віху управлінського консалтингу і навчив складати "карти подорожі споживача". Ці карти допомагають зрозуміти, який шлях проходить людина від запиту "де готують найсмачнішу стейк?" до вашого ресторану. У практиці агентства Paper Planes 400 успішних проектів і сотні задоволених клієнтів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре