КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 72412
Бестселер

Маркетинг на 100%. Ремикс. Как стать хорошим менеджером по маркетингу

Автор: Ігор Манн
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00146-055-8,  978-5-00100-692-3; 978-5-91657-314-5; 978-5-00117-052-5

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 240
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Тип видання: 15-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2016
Мова видання:
273 грн
Є в наявності

Про книгу

Це вже дванадцяте видання бестселера, сумарний тираж якого перевищив 100 тис. примірників.
Ігор Манн розповідає про маркетинг, його основні інструменти, ділиться цікавими прикладами зі своєї багаторічної практики. Книга написана яскравою, запальною мовою, насичена корисними, практичними порадами і спонукає до негайного втілення всіх ідей!
Для багатьох маркетологів ця книга вже стала настільною.

Для кого ця книга?

Ви отримаєте з цієї книги максимальну користь, якщо ви - маркетер, тобто менеджер або директор по маркетингу. Книга дуже корисна для новачків в маркетингу, з неї починали багато ваших колег. Цю книгу повинен прочитати кожен студент перед тим, як піти вчитися за фахом «маркетинг».

Обов'язкове читання для:

  • Комерційного директора
  • PR-директора
  • Менеджера з маркетингу

Фішка книги

Більше 100 000 чоловік вже прочитали цю книгу, книга входить в п'ятірку найуспішніших російських бізнес-бестселерів.

Визнання: список премій і нагород

  • Входить в Top-10 найкорисніших ділових книг на думку спільноти менеджерів E-xecutive (2005 рік).
  • У 2005 році в третій раз поспіль названа кращою книгою з маркетингу за підсумками 5-го щорічного опитування Гільдії Маркетологів про стан і перспективи розвитку ринку маркетингу в Росії.

Про автора

Ігор Манн - найвідоміший маркетер Росії, спікер, автор, видавець.

Після закінчення Московського інституту управління в 1989 році залишився працювати там же на кафедрі зовнішньоекономічної діяльності. Через пару років влаштувався на роботу в рекламне агентство.

Маркетинг повноправно з'явився в житті Ігоря в 1993 році, коли він став менеджером з маркетингових комунікацій в московському офісі швейцарської компанії Ciba-Geigy. Зараз практичний досвід Ігоря в сфері маркетингу більше 20 років. За цей час він працював директором з маркетингу, комерційним директором, регіональним директором. Серед компаній, з яким він співпрацював, Lucent Technologies, Alcatel, Арктел, Konica Corporation, АН МІАН і інші. Галузі, в яких працював Ігор: агробізнес, фотобізнес, телеком, книжковий бізнес, нерухомість.

Ігор Манн регулярно їздить по країні з корпоративними і відкритими тренінгами, виступає для студентів. За цей час на його тренінгах і семінарах побувало більше 500 000 чоловік.

Автор десяти книг. Серед яких: «Маркетинг на 100%», «Маркетинг без бюджету», «Точки контакту», «Номер 1». Після виходу «Маркетингу на 100%» його стали називати «російським Філіпом Котлером». Практично всі книги Ігоря стають бестселерами.

В даний час Ігор - консультант з маркетингу і партнер групи компаній «Сила Ума».

Цитати з книги

Перший робочий день
Будьте помітним з першого дня. Проявіть ініціативу. Попросіть познайомити вас з якомога більшою кількістю нових колег. Поговоріть з якомога більшою кількістю співробітників. І відразу ж замовте собі візитні картки.

Обіцяйте. Виконуйте.
Чим більше ви обіцяєте, тим більше ви привабливі для потенційних покупців. Чим більше ви робите і чіткіше виконуєте обіцяне, тим більше ви привабливі для існуючих клієнтів.

Геніальний хід
Якщо вам вдасться придумати щось, що призведе до збільшення частоти покупок, то ви придумали геніальний маркетинговий хід. Так, один з виробників шампунів домігся збільшення продажів за рахунок розміщення на етикетці шампуня інструкції: «Змийте шампунь, нанесіть його повторно».

10-хвилинний прорив
Знайдіть 10 хвилин за день, коли ви зможете вирватися з плинності і задуматися. Вимкніть комп'ютер і телефон, просто посидьте на робочому місці 10 хвилин. Сконцентруйтеся і задумайтеся. Величезна кількість блискучих рішень прийшло мені в голову саме під час таких десятихвилинок.

Будьте простіше
Говоріть просто. Використовуйте короткі і прості слова. Коли ви говорите складними, розумними словами, ви стаєте незрозумілими для інших. А коли вас не розуміють, вам не довіряють. Викладайте кращі думки, а не все підряд.

Створіть стіну слави
Зберіть дипломи, нагороди, відгуки клієнтів, публікації про вашу компанію, рейтинги. Те, що про вас говорять добре, має бути добре видно. Використовуйте відгуки задоволених клієнтів. Це один з найпотужніших безкоштовних способів впливу на потенційних клієнтів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре