Артикул: 102057

Марія Кюрі. Видатні особистості для дітей

Автор: Юлія Потерянко
Видавництво: «Агенство «IPIO»
Серія: Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей
ISBN: 978-617-7453-56-6,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 176
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Формат : 170х226 мм (середній формат)
Наклад: 2 000
Додатково: Кольорові ілюстрації
Вікові обмеження: 8+
Рік першого видання: 2018
195 грн
Є в наявності

Марія Кюрі – найзнаменитіша жінка-науковець XX століття. Вона отримала дві Нобелівські премії одразу в двох дисциплінах – фізиці та хімії. Найвизначнішими досягненнями Кюрі вважається відкриття радіоактивності і таких елементів як радій та полоній. Вона не прагнула слави і коли вже була відома усьому світові – не припиняла працювати.
Марія Кюрі – найзнаменитіша жінка-науковець XX століття. Вона отримала дві Нобелівські премії одразу в двох дисциплінах – фізиці та хімії. Найвизначнішими досягненнями Кюрі вважається відкриття радіоактивності і таких елементів як радій та полоній. Вона не прагнула слави і коли вже була відома усьому світові – не припиняла працювати.

Марія Склодовська була найменшою дитиною в багатодітній сім’ї.

Часто в родині були важкі часи, але завдяки дружнім стосункам було легше долати труднощі.  Марія росла доброю дівчиною з відчуттям справедливості. Завдяки професії батька, який був вчителем, Марія і сама сумлінно вчилася, багато читала і назавжди закохалася у науку ще в дитинстві.  Хоча в ті часи вважалося не прийнятним отримувати дівчатам освіту. Марія змогла зберегти в собі допитливість та прагнула зрозуміти, як працюють різні речі. Натхненням на все життя для Марії залишиться пізнавати світ незалежно від обставин.

 Пізніше вона скаже:

«Я не вірю в те, що в нашому світі може зникнути пристрасть до ризику і пригод. Якщо я бачу поруч що-небудь життєздатне, то це саме дух пригод, який здається невикорінним і виявляється у допитливості.»

Завдяки допитливості та працелюбності у Марії сформувався характер, який зробив з неї видатного вченого та Нобелівського лауреата.

Попри брак коштів у родині, забороні вчитися жінкам в університеті в її рідній країні, Марія все ж таки знаходить вихід і починає вчитися в університеті у Франції. Вона розуміє, що необхідно рухатися вперед, адже на зміну старому — приходить нове. В роки життя Марії Кюрі — наука, медицина, економіка тільки почали розвиватись, умови для дослідів Марі були жахливі. Проте вона та її чоловік все одно змогли зробити геніальні відкриття. Обставини не впливали на Марію — вона керувала ними аби зробити світ кращим. Кюрі вважала, що кожен зобов’язаний працювати над удосконаленням своєї особистості, беручи на себе певну відповідальність за життя людства.

Марія Кюрі — приклад сильної особистості.Марія Кюрі багато чого зробила «вперше» в історії людства, а ще вона багато зробила для жінок окремо. Адже завдяки її досягенням, вперше в історії французької освіти, головний університет Парижа — Сорбонна, відмовляється брати на роботу лише чоловіків. Марі Кюрі змогла надихнути весь світ своїм прикладом ставати успішним, реалізувати себе незважаючи на стать і обставин в житті та обирати будь-яку професію до душі.

Історія життя Марії Кюрі зацікавить кожного, Марі — приклад сильної особистості, мудрої жінки, люблячої дружини і матері, а також геніального науковця, експериментатора і мрійника.

Марія Кюрі запам’ятається для усіх не тільки як видатний вчений, а також як сильна людина з високими моральними якостями. Марі була віддана не тільки науці, для неї завжди були важливі сімейні відносини, вона шанувала своїх батьків, піклувалася про брата та сестер, понад усе любила чоловіка та була турботливою матір’ю, яка вірила і підтримувала своїх дітей. Навіть коли вона була відома на весь світ, вона прагнула до відкриттів, а не до слави. Її життя суцільна боротьба, але завжди треба залишатися вірним своїм ідеям і переконанням, і як би важко не було боротися завжди варто.

Мудрість багатьох поколінь доводить....-  найголовніше завдання батьків — допомогти дитині піднятися на її власну гору, реалізувати її власне життєве завдання.

Книжкова серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» допоможе дитині підкорити будь-які вершини та стати успішною. Чимало біографій видано про життя відомих людей. Але ці історії особливі тим, що написані «мовою дитини» та відповідають потребам сучасного покоління. Кожен з батьків мріє виростити свою дитину щасливою й успішною. Освіта займає в цьому процесі чи не найважливіше місце. Проте варто пам’ятати, що дитині дуже важливо отримувати позитивні емоції в процесі навчання. Саме тоді вона по-справжньому захопиться знаннями і зможе запам’ятати необхідне.

Зазвичай дітям не занадто подобається вчитися, зубрити що-небудь. Вони люблять занурюватися у світ пригод з новими героями, співпереживати їм, вчитися разом з ними і долати перешкоди. Так запросіть же ваших дітей у таку пригоду! Книги серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» — це найкращий спосіб познайомитися з наукою, історією, досягненнями людства та світовими відкриттями. На прикладі великих особистостей та знаменитих учених, книги дають зрозуміти, що визначний успіх не відбувається сам по собі, він підвладний лише тим, хто багато та плідно працює. Не варто кожну невдачу розцінювати як провал, адже будь-яка невдала спроба — це ще один крок ближче до своєї мрії. Унікальні книги-біографії допоможуть дитині зростати впевненим лідером, з власною думкою і поглядами на світ.

Книги серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» надихають проводити вільний час разом з усією родиною. Адже спільне читання дозволяє щиро говорити з дитиною про важливе, зміцнює стосунки із нею і додає любові до книг. Читайте та надихайтеся!

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
3 книги на вибір