Артикул: 84247
Бестселер

Магия утра. Как первый час дня определяет ваш успех

Автор: Гел Елрод
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
Серія: Чудовий ранок
ISBN: 978-5-00117-844-6,  978-5-00100-358-8, 978-5-00117-181-2; 978-5-00100-066-2

 

 
Оригінальна назва: The Miracle Morning: The Not-So-Obvious Secret Guaranteed to Transform Your Life (Before 8AM)
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 240
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 30000
Перекладач: Оксана Медвідь
Тип видання: 7-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Серія: МІФ. Особистий розвиток
Вікові обмеження: 12+
Рік першого видання: 2014
Мова видання:
Чудовий ранок. Як не проспати життя..
175 грн
українською мовою
364 грн
Є в наявності

Про книгу

Книга, яка допомогла тисячам людей змінити життя за рахунок правильного початку дня і ранкових ритуалів.

Що, якщо завтра будь-яка (або навіть кожна) сфера вашого життя могла б дивним чином змінитися? Що було б інакше? Ви стали б щасливішим? Здоровішим? Найуспішнішим? Ви були б в кращій фізичній формі? Стали б багатшим? Енергійнішим?

Що, якщо існує простий, але не очевидний секрет, який гарантовано допоможе вам змінити будь-яку сторону вашого життя - і зробити це швидше, ніж ви можете собі уявити?

Ранкові ритуали, які пропонує здійснювати автор цієї книги, допомогли десяткам тисяч людей змінити своє життя, відчути себе краще і встигати більше. З книги ви дізнаєтеся, як першу годину дня визначає ваш успіх і дозволяє вам розкрити свій потенціал повністю. Змініть те, як і коли ви прокидаєтеся і як проводите першу годину - і ви зможете змінити своє життя, а саме:

  • Знизити рівень стресу;
  • Поліпшити загальне здоров'я, скинути зайву вагу (якщо необхідно);
  • Прокидатися щоранку з зарядом енергії;
  • Більше заробляти;
  • Знайти своє покликання і слідувати йому;
  • Підвищити продуктивність і навчитися фокусуватися на ключових завданнях.

Від автора

Хоч би яка була ваша мета - істотно змінити лише деякі ключові аспекти свого життя або радикально перетворити все своє існування, щоб все, з чим вам доводиться боротися зараз, стало лише неприємним спогадом, - ви вибрали правильну книгу. Ви ось-ось підете в чудову подорож і в дорозі, завдяки простому, але по-справжньому революційного процесу, вже точно змініть будь-яку сферу свого життя - і все це ви зможете зробити на самому початку дня, до восьмої години ранку.

Знаю, знаю, це дуже серйозна заява. Але описуваний мною метод вже привів до вельми помітних результатів (буквально) десятки тисяч людей в усьому світі (включаючи мене самого), і він дійсно здатний перемістити вас в місце і час вашої мрії. Повинен сказати, для мене величезна честь поділитися ним з вами, і я зробив все, що було в моїх силах, щоб перетворити цю книгу в важливу і цінну інвестицію вашого часу, енергії та уваги.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче змінити своє життя, почавши з малого - з першої години кожного дня.

Про автора

Хел Елрод у віці 20 років був збитий п'яним водієм (на швидкості 120 кілометрів на годину) і протягом шести хвилин був мертвий. Лікарям вдалося врятувати його життя, але вони сказали батькам Хела, що у нього серйозне ушкодження мозку і він, можливо, більше не зможе ходити. Однак після шести днів боротьби за своє життя Хел довів, що кожен з нас може подолати будь-які труднощі й перешкоди. Він не тільки зміг ходити, але і став Ультрамарафонцю, відомим спікером і коучем, чоловіком і батьком, і автором кількох бестселерів.

Хел виступав на багатьох телеканалах і радіостанціях, про нього писали в відомих книгах, в тому числі в знаменитій серії «Курячий бульйон для душі».

Цитати з книги:

Тиша
Тиша - один із кращих інструментів, що дозволяють негайно зменшити стрес, одночасно підвищивши усвідомленість, і досягти ясності, що неодмінно допоможе вам щодня зберігати фокус на поставлені цілі, пріоритети і найважливішому у вашому житті.

Аффірмації
Афірмації - один з найефективніших інструментів, що дозволяють швидко стати тією людиною, яка здатна досягти в житті всього, чого хоче. Опра Уїнфрі, Джим Керрі, Мухаммед Алі застосовували позитивні переконання і вірили в них. Це дійсно допомогло їм у подорож до успіху і багатства.

Візуалізація
Тайгер Вудс, найбільший гравець в гольф всіх часів і народів, вдається до візуалізації, подумки репетируючи відмінне виконання кожного удару на кожній лунці. Уілл Сміт уявляв свій успіх задовго до того, як насправді став «зіркою» Голлівуду.

Фізичні вправи
Ранкова зарядка повинна стати основою розпорядку вашого дня. Якщо ви робите її хоча б кілька хвилин щоранку, це істотно підвищує рівень енергії, зміцнює здоров'я і впевненість у собі і посилює емоційне благополуччя, а також дозволяє ефективніше мислити і краще фокусуватися на важливому.

Читання
Читання, п'ята практика з набору «рятувальних кіл», являє собою швидкий шлях до трансформації будь-якій області вашого життя. Це один з найбільш прямих способів придбання знань, ідей і стратегій, які вам потрібні для досягнення успіху в будь-якій сфері життя.

Ведення щоденника
Як елемент методу «Чудовий ранок» лист дозволяє документувати думки, ідеї, осяяння, досягнення, успіхи і вивчені уроки, а також будь-які сфери сприятливих можливостей, особистісного зростання або самовдосконалення.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують