КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 1137262

Любовь на всю жизнь. Руководство для пар

Автор: Харвил Хендрикс
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00146-285-9,  

 

 
Дод.автор: Хелен Хант
Оригінальна назва: Getting the Love You Want. A Guide for Couples
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 320
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Російська
Формат : 165х235 мм (середній формат)
Наклад: 6000
Перекладач: Василь Горохів
Серія: МИФ. Любовь и отношения
Вікові обмеження: 18+
Рік першого видання: 2020
435 грн
Є в наявності

Класична книга про сімейні стосунки, яка успішно продається вже більше тридцяти років (!) і перекладена на десятки мов. Заснована на більш ніж тридцятирічному досвіді авторів, який допоміг сотням пар зберегти шлюб.

Книга, яку по праву можна називати «легендарним бестселером», і це не буде перебільшенням або кліше. Харвілл і Хелен пережили невдалі шлюби: їхні попередні стосунки не врятували ні народження дітей, ні консультації з психотерапевтами. Харвілл жадав знайти відповідь на головне питання: в чому причина конфліктів, криз і розставань подружжів, які колись так сильно любили один одного. Він відчував, що, крім зовнішніх проблем, є якась глибинна причина, і хотів всебічно її вивчити. Хелен підтримала його в цьому починанні. Вони утворили не тільки сімейну, а й професійну спілку. В результаті багаторічних досліджень вони прийшли до висновку, що на відносини з партнерами сильний вплив робить досвід, отриманий в дитинстві. Ми вибираємо партнерів несвідомо, під впливом образів з минулого, відображених в глибинах нашої пам'яті. Тому в наших партнерах, як правило, поєднуються негативні і позитивні риси тих людей, які нас виховували.

Любов - це прагнення знайти гармонію, яку ми відчували, перебуваючи в материнській утробі. Стикаючись з реальністю, ми втрачаємо відчуття безпеки, з яким приходимо в цей світ. Кожен раз, коли батько віддаляється від своєї дитини, не помічаючи, наприклад, її плачу, дитина переживає болісний досвід розриву зв'язку з близькою людиною, а в любові ми намагаємося знову цей зв'язок знайти. Ми відтворюємо негативний досвід минулого, бажаючи на цей раз «вийти переможцем», зцілити свою дитячу травму. Однак неусвідомлені очікування не завжди виправдовуються, і в результаті ми отримуємо проблеми в сімейному житті: чоловік і жінка знову переживають свої дитячі проблеми, тепер уже в стосунках з партнерами. Звідси і конфлікти, і кризи, і розлучення. Харвілл і Хелен пропонують спосіб виправлення ситуації. Це імаго-психотерапія, спрямована на поліпшення взаємодії з партнером. Ключову роль в ній грає діалог. Позитивний досвід спілкування з партнером древній мозок кодує в нових зв'язках між клітинами головного мозку. Чим більше таких позитивних взаємодій, тим міцнішим стає новий шлях, а старий і руйнівний - той, який виник ще в дитинстві, - почне втрачати силу (між клітинами тече менше месенджерів) і здатність втручатися у ваші стосунки. В результаті пара приходить до усвідомленого партнерства - відносин, які характеризуються взаємною підтримкою і сприяють психологічному і духовному зростанню обох партнерів. У книзі є теоретична частина (допомагає відповісти на питання: «Що не так» і «Чому так відбувається») і практична - вправи, які допоможуть досягти усвідомленого партнерства, коли чоловік і жінка стають одним цілим.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре