КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 1139406

Любовь к несовершенству. Принять себя и других со всеми недостатками

Автор: Гемин Сунім
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-2710-3,  

 

 
Оригінальна назва: Love for Imperfect Things: How to Accept Yourself in a World Striving for Perfection¶
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 272
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Рік першого видання: 2019
300 грн
Є в наявності

Про що
Приймати інших складно, але жити в гармонії з собою ще важче. Помилки, про які ми шкодуємо, конфлікти, упередження, почуття провини, страхи і нелюбов - причина всіх наших бід найчастіше криється в неприйнятті себе. Як знайти баланс, полюбити себе і почати спокійно ставитися до чужих недоліків?

Любов до недосконалості

Буддійський монах Гемин Сунім, чиє ім'я перекладається як «стихійна мудрість», щедро ділиться з нами відкриттями, до яких він прийшов за час свого духовного шляху. Книга делікатно і легко відповідає на дуже складні питання. Чому постійне бажання бути хорошим призводить до депресії? У чому причина тривожності і трудоголізму? Як відносини з батьком в дитинстві впливають на нашу доросле життя? Як пережити образу і навчитися вибачати ? Гемин Сунім допоможе вам заново відкрити себе і навчить жити в злагоді з іншими людьми і світом в цілому.
Від автора
Ця книга - підсумок моїх роздумів над тим, як навчитися ставитися до світу і собі з співчуттям. Моїми натхненниками стали все ті, хто ділився зі мною своїми історіями і звертався до мене з питаннями на публічних виступах, а також в соціальних мережах; вони допомогли мені відкрити своє серце і знайти мудрість. Я сподіваюся, що моя книга послужить вам опорою в хвилини відчаю і втішить у важкі часи.
Навіщо читати
Якщо ви відчуваєте постійне невдоволення собою, вам здається, що ви не досить гарні в своїй справі, які не заслуговуєте любові - ця книга для вас. Вона допоможе примиритися з собою і зрозуміти вчинки інших.

Любов до недосконалості 
Для кого
Ця книга - джерело натхнення для всіх, хто прагне жити в гармонії з собою і всім світом.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре