Артикул: 84186
Бестселер

Лучше поздно, чем никогда. Как начать новую жизнь в любом возрасте

Автор: Барбара Шер
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00100-802-6,  978-5-00100-032-7

 

 
Оригінальна назва: It's Only Too Late If You Don't Start Now: HOW TO CREATE YOUR SECOND LIFE AT ANY AGE
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 400
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: А. Калайда
Тип видання: 2-е видання
Серія: МІФ. Творчість
Рік першого видання: 2016
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Бестселер з 15-річним стажем, який допоможе жити повним життям в будь-якому віці.

Автор бестселера «Мріяти не шкідливо» Барбара Шер своїми книгами і виступами змінила життя мільйонів людей. У цій книзі вона зачіпає один з найскладніших періодів життя, з яким пов'язано багато міфів і проблем - так званий середній вік.

Барбара Шер допоможе вам відкрити того натхненного і цікавого шукача пригод, яким ви були - до того, як стали дорослим, яким повинні були стати. Насправді, середина життя - відмінний час, коли варто з'єднати великий досвід минулого і амбітні мрії про майбутнє. Більш того, ваша «друге життя» може стати навіть краще першої!

З книги ви дізнаєтеся, як:

  •     Змусити тимчасові обмеження вашому житті працювати на вас, а не проти;
  •     Знайти шлях до кращого життя, проаналізувавши ваші жалю про минуле;
  •     Визначити і побороти ті ілюзії, які стоять на вашому шляху до мрії;
  •     Справитися з усіма недугами і кризами, властивими середнього віку.

У цій книзі є все, що потрібно для початку нової яскравого життя на шляху до мрій - покрокові стратегії, провокаційні вправи, які змушують задуматися і проаналізувати свою ситуацію, і які б мотивували техніки.

Пам'ятайте: буде пізно тільки в тому випадку, якщо ви не почнете прямо зараз!

Для кого ця книга

  • Для всіх, хто хоче почати нове життя в будь-якому віці.
  • Для всіх, хто хоче, щоб його батьки почали нову яскраве життя в будь-якому віці.


про автора

Барбара Шер - автор семи бестселерів, кожен з яких пропонує практичний і детально розписаний метод виявлення природних талантів, визначення цілей і втілення мрії в реальність. Преса і численні шанувальники часто називають її матір'ю лайф-коучингу.

Барбара проводила семінари та майстер-класи по всьому світу - для університетів, професійних організацій, корпорацій зі списку Fortune 100, урядових установ. «Комік з посланням», «кращий лектор, якого ми коли-небудь бачили», - так відгукуються про неї слухачі.

Вона регулярно виступала в національних медіа в популярних програмах, включаючи шоу Опри Вінфрі. Барбара Шер періодично проводить семінари в Смітсонівському інституті, Гарвардському та Нью-Йоркському університетах.

Барбара довго йшла до своєї мрії: сім років вона працювала офіціанткою, будучи матір'ю-одиначкою з двома дітьми. Протягом цих семи років вона поєднувала роботу в ресторані і улюблену справа - роботу з людьми. Її перша книга «Мріяти не шкідливо» вийшла, коли Барбарі було 44 роки. Книга стала бестселером і ось вже більше 35 років продається величезними тиражами по всьому світу.

У книзі «Мріяти не шкідливо» Барбара пише про створення життя своєї мрії. Вона пропонує практичні методики вирішення проблем, вміння планувати, відповідні навички. Ось уже майже 40 років Барбара Шер допомагає людям в усьому світі перетворювати свої розпливчасті бажання і мрії в конкретні результати.

Цитати з книги

вік
Ніхто ніколи не «виростає». Усі літа як і раніше живуть в вас. Ми не скидаємо їх з себе, як зміїну шкіру. Ми нарощуємо шари. Ви - все ті, ким коли-небудь були. Чим більше років прожито, тим більше картин побаченого, звуків, запахів, подій, рішень, точок зору і почуттів ви носите з собою.

криза
Протягом усього життя ми неухильно втрачали положення «найулюбленішого дитини», робили все, що могли, щоб пом'якшити це, і, коли майже досягли успіху, раптово обрушився самий нищівний удар - що ж дивуватися кризи середнього віку?

час
Час багато разів змінювало обличчя за ваше життя. Просто ви забуваєте ці зміни. Зате після тридцяти п'яти помічаєте, що час жахливо прискорюється - на мить відвернися, і рік пролетів. Начебто закономірність очевидна: чим старше ви стаєте, тим швидше летить час. Зрештою, подумайте, як повільно воно тяглося в дитинстві.

Озирніться
Подивіться, чого ви досягли на даний момент. Ваша життя склалося по-своєму, не так, як у інших. Воно відображає вашу самобутність у всьому, що ви створили, і ваші унікальні реакції на все, з чим ви зустрічалися. І якщо ви не цінуєте те, як розпорядилися своїм життям, ймовірно, ви розглядали його менш пильно, ніж воно заслуговує.

Міф про вік
Міф про те, що вік - це погано, пустив глибоке коріння, і його не так-то просто викорчувати. Літні нудні, а молоді круті, правда ж? Щоб триматися за цю нісенітницю, ви повинні ігнорувати і літніх, на кшталт Міка Джаггера, і молодих, на зразок тих нудних і манірних зануд, яких ви знали в школі.

Свобода
Справжня свобода означає право бути собою в повному розумінні. Це свобода слідувати мріям і заново відкривати своє справжнє «я», яке було поховано під спокусами досягнень і сімейного життя.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре