Сімейна психологія

И больше не дерись! Как избежать ревности между детьми в семье
  • Автор: Елізабет Герхардсу
  • «Альпіна Паблішер»
Відверта розмова без купюр. Як знайти, зрозуміти й утримати чоловіка
  • Автор: Стив Харви
  • Видавнича група «КМ-Букс»

Сучасні шлюби все частіше закінчуються розлученнями. Це пов'язано не тільки з економічним прогресом, завдяки якому сім'я перестала бути способом виживання: дівчина може сама себе забезпечити, а чоловік - облаштувати особистий побут. Народження дітей поза шлюбом або неповна сім'я більше не засуджуються суспільством, а процедура розлучення проста як ніколи. Тому психологія сімейних відносин як наука, яка розглядає проблеми сім'ї, а також способи її збереження, стала особливо актуальною.

Для всіх хто вивчає психологію професійно або ж на рівні любителя, буде багато книг, які готові вражати і дивувати. Відкриваючи перед вами абсолютно новий світогляд даного світу, людей, а також їх поведінки.

Підбірка книг на нашому сайті, зробить вивчення психології цікавим проведенням часу для Вас. А отримані знання ви з легкістю зможете застосувати для налагодження відносин з близькими, пошуку внутрішньої гармонії і душевної рівноваги.

Ми можемо доставити Ваше замовлення в будь-яку точку України, найбільш комфортним для Вас способом, при цьому Ви можете оплатити своє замовлення як на сайті, так і після отримання на складі обраної кур'єрської служби. Розвивайтеся і вчіться разом з книжковим інтернет магазином «Букінштейн»