КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 839700

Лидерство, основанное на принципах

Автор: Стівен Кові
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6703-1,  

 

 
Оригінальна назва: Principle Centered Leadership
Рік видання: 2021
Кількість сторінок: 302
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Перекладач: П. Самсонов
Тип видання: 9-е видання
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2019
280 грн
Є в наявності

Про що книга
Автор знаменитого бестселера «Сім навичок високоефективних людей» вважає, що у всіх сферах людського життя слід керуватися принципами - природними законами, які працюють завжди і всюди.
Стосовно до лідерства дотримання принципів допомагає знайти відповідь на безліч внутрішньо суперечливих питань. Як виявити золоту середину між «жорстким» і «м'яким» стилем керівництва? Як розширити повноваження співробітників, не втрачаючи контроль над ними? Як створити гнучку і відкриту до перетворень культуру організації, не поступаючись почуттям захищеності працюючих в ній людей?
Універсальність підходу Кові робить його цінним керівництвом для людей і організацій, що ставлять перед собою великі цілі.
Книга призначена для широкої аудиторії.

Чому книга гідна прочитання

  • Стівен Кові знайшло широке визнання в усьому світі як лектор і автор теорії керівництва, особистої ефективності, сімейних і міжособистісних відносин. За тридцять з гаком років він навчив мільйони трансформує силі принципів, або природних законів, які правлять ефективністю людей і організацій.
  • Принцип-центричні лідерство включає в себе сім навичок високоефективних людей і пов'язані з ними принципи, практичні правила і процедури. Оскільки принцип-центричні лідерство фокусується на фундаментальних принципах і процесах, воно веде до справжнього перетворення організаційної культури. З цієї книги ви дізнаєтеся:
  • Як збалансувати особисту і професійну сфери життя в умовах постійної напруги і криз?
  • Як щиро радіти успіхам інших людей?
  • Як зберегти контроль над підлеглими при достатньому для ефективної роботи рівні свободи і автономії?
  • Як освоїти принципи абсолютної якості та постійного вдосконалення на всіх рівнях організації, якщо співробітники на власному досвіді встигли розчаруватися в «місячниках якості» і цинічно ставляться до будь-яких нововведень?

Для кого ця книга
Універсальність підходу Кові робить його цінним керівництвом для людей і організацій, що ставлять перед собою великі цілі.

Хто автор
Стівен Кові - фахівець з питань керівництва, управління життям, викладач і консультант з організаційного управління. Володар ступеня МВА Гарвардського університету. Має докторський ступінь Університету Брігама Янга, ступінь магістра економіки управління. Батько дев'яти дітей і дід 52 онуків. Відомий як лектор і автор книги «Сім навичок високоефективних людей», яка в серпні 2011 року була названа журналом Time однією з 25 найбільш впливових бізнес-книг. В даний час Стівен Кові - заступник голови ради директорів компанії FranklinCovey.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують
+
=
Економія: 15 грн
475 грн