КНИГА ТИЖНЯ - "Правила развития мозга вашего ребенка. Ціна - 213 грн
Артикул: 876682

Лидерство без вранья. Почему не стоит верить историям успеха

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6986-8,  

 

 
Оригінальна назва: Leadership BS. Fixing Workplaces and Careers One Truth at a Time
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 256
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Ірина Матвеева
Рік першого видання: 2018
183 грн
Є в наявності

Про що книга
Про пороках сучасної «індустрії лідерства», яка більшою мірою розважає, а не дає необхідні знання та навички. Прикрашає чи скромність лідера? Чи повинен він бути правдивим і щирим? Які якості допомагають лідеру будувати успішну кар'єру? Спираючись на результати досліджень, автор закликає позбутися ілюзій і стереотипів. Ви дізнаєтеся, чому багато популярних уявлення про лідерство і зусилля, спрямовані на розвиток лідерських якостей, не відповідають сучасному стану справ. Він аналізує історії лідерів і закликає керуватися достовірною інформацією, щоб захистити себе і змінити корпоративний світ на краще.

Чому книга гідна прочитання

  • Книга допоможе розвинути навички критичного мислення;
  • Автор пропонує більш пильний, науковий погляд на важливі аспекти поведінки лідерів;
  • Книга Пфеффера претендує на те, щоб стати віхою в дослідженні лідерства. Автор нагадує, що розвиток суспільства породжує потреби в лідерах нового типу і що тільки системний і чесний підхід до вивчення практики лідерства може дати значимі результати і підвищити ефективність «індустрії лідерства»;
  • Ця книга - не просто опис провалів різних лідерів. Автор допомагає читачеві зрозуміти причини цих провалів і витягти важливі уроки;
  • У кожному розділі Пфеффер пропонує рекомендації та варіанти дій по усуненню обговорюваних проблем.

Для кого ця книга
Для всіх, кому цікава тема лідерства і надихають інтелектуальні завдання.

Хто автор
Джеффрі Пфеффер - професор-стипендіат фонду Томаса Д. Дее, викладач організаційної поведінки в Стенфордської вищій школі бізнесу, де працює з 1979 г.Пфеффер є автором або співавтором 14 книг по таким темам, як влада, менеджмент і методи управління персоналом, організаційне пристрій і науково-обґрунтоване управління. Пфеффер проводив семінари в 38 країнах світу, був запрошеним професором Лондонської і Гарвардської бізнес-шкіл, Сінгапурського університету управління та IESE в Барселоні. Входив до ради директорів кількох компаній-розробників програмного забезпечення для управління людським капіталом, а також ряду корпорацій і некомерційних організацій. Лауреат премії Річарда Д. Ірвіна за науковий внесок в менеджмент, володар почесного докторського ступеня в Університеті Тілбург.
Входить в список 25 провідних вчених в області менеджменту Thinkers-50, володар безлічі нагород за свої книги, статті та наукову діяльність.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре