Артикул: 82365
Бестселер

Личная власть

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Микола Мрочковский
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN:978-5-9614-4623-4

 

 
Дод.автор: Олексій Толкачов
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 225
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат: 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3 000
Серія: Екстремальний розвиток
272 грн
Є в наявності

Цитата

Сильніше за всіх - володіючий собою.
Сенека

Про що книга «Личная власть»

Хочете знайти упевненість, навчитися впливати на інших, почати нарешті жити за своїми правилами? Якщо ви готові вийти за межі своєї зони комфорту і докласти серйозних зусиль, виконуйте вправи разом з головним героєм цієї книги, Глібом. У першій книзі серії «Екстремальний розвиток», «екстремальний тайм-менеджмент», Гліб уже пройшов шлях від менеджера до начальника відділу продажів, навчився управляти своїм часом і зрозумів, як зробити життя яскравим і насиченим. У цій книзі Гліб дізнається, як розвинути особисту владу - ту внутрішню силу, яка дозволяє бути лідером у всіх сферах життя і вести людей за собою. Ця влада не має нічого спільного з формальними повноваженнями або гучними посадами, і її може розвинути абсолютно будь-якиа цілеспрямована людина. Дерзайте!

Чому книга «Личная власть» гідна прочитання

  • Автори книги - відомі бізнес-тренери; пропоновані ними прийоми гарантовано працюють: це підтверджує як їх власний успіх, так і численні захоплені відгуки людей, які пройшли тренінг.
  • Книга написана в жанрі захоплюючого роману, з хитросплетіннями сюжету і живими діалогами.
  • Виконуючи разом з героєм вправи, ви на власній шкурі відчуєте їх дієвість.

Хто автори

Микола Мрочковскій - власник і генеральний директор консалтингової компанії «Фінанс Консалтинг». Автор кількох десятків семінарів, тренінгів та навчальних програм, а також понад сотню статей, публікацій і ряду книг на тему бізнесу і фінансів.

Олексій Толкачов - чемпіон світу з парашутно-гірськолижного двоборства. Успішний бізнесмен. Власник школи танців «KRYTO-Dance». Професійний бізнес-тренер і коуч, автор кількох тренінгів і семінарів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре