КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 979731

Личная эффективность на 100%: Сбросить балласт, найти себя, достичь цели

Автор: Світлана Іванова
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна: саморозвиток
ISBN: 978-5-9614-2644-1,  

 

 
Дод.автор: Дмитро Болдогеєв
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 312
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Рік першого видання: 2019
120 грн
Є в наявності

Про що книга
Ця книга про те, як навчитися отримувати від життя максимум, причому як в матеріальному, так і в нематеріальному аспекті. Кожна глава починається з постановки проблеми, далі наведено приклади з різних сфер, описані життєві ситуації, потім автори дають конкретний алгоритм дій для кожної проблеми і пропонують виконати кейс або якесь інше домашнє завдання. Прислухаючись до їхніх рекомендацій, відмінних результатів досягне кожен, у кого є голова на плечах.
Автори рекомендують при першому прочитанні працювати з книгою в «паперовому вигляді»: в цьому випадку переклад теорії в практику піде з більш високим ККД, так як читач зможе прямо в книзі відповідати на питання, виділяти те, що здивувало або особливо припало до душі, повертатися до того, що відзначив, таким чином ретельно опрацьовуючи кожне питання книги.

Чому книга гідна прочитання
• Книга на дві третини складається з кейсів і завдань, вона гранично практична
• Її створили звичайні люди, які не мільярдери і не олігархи
• Її написали росіяни для росіян, тому приклади і рекомендації будуть вам ближче, ніж надумані історії про Біла і Мері

Хто автори
Світлана Іванова - професійний викладач і бізнес-тренер. Викладацькою роботою займається з 1988 р, в бізнесі - з 1995 р Керувала відомої російської рекрутингової компанією «Ексклюзив Триза» і міжнародним агентством Catro. Протягом чотирьох років працювала HR-директором компанії Johnson & Johnson Medical Russia & CIS, стажувалася в Німеччині і Швеції. Має успішний досвід створення і ведення власного бізнесу. З 2001 р викладач MBA. Неодноразово входила до рейтингу «200 ділових жінок Росії» журналу «Кар'єра». Автор восьми книг, унікальних методик оцінки персоналу та численних тренінгових програм. В даний час партнер і керівник Лабораторії Управлінських Технологій SRC Lab.
Дмитро Болдогоев - бізнес-тренер і консультант. Хірург-пульмонолог з багаторічним стажем в спеціалізованому центрі. Має досвід роботи в екстреній медицині, управлінський і науковий досвід. З 2001 р в бізнесі - керував продажами і просуванням продуктових груп в Урало-Сибірському регіоні. З 2005 р - в тренінговому і консалтинговому бізнесі. Викладач MBA. Автор ряду наукових публікацій, а також більше 30 статей, присвячених комунікативним технологіям, продажу та управління. Співавтор книг-бестселерів «Все про управління продажами» і «Розвиток потенціалу співробітників». В даний час представляє свої проекти в рамках групи SRC.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре