Артикул: 82354

Легкий способ перестать опаздывать

Автор: Діана Де Лонзор
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-91657-981-9,  

 

 
Оригінальна назва: Never Be Late Again: 7 Cures for the Punctually Challenged
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 256
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Російська
Формат : 170х215 мм (середній формат)
Наклад: 4 000
Перекладач: Оксана Медвідь
Серія: Psychologies
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Довгоочікувані ліки для тих, хто хронічно спізнюється

У вас є відчуття, ніби ви завжди біжите позаду поїзда? Ви вже спробували ставити годинник на десять хвилин вперед і навіть раніше вставати, але все марно. У цій книзі, заснованої на великих дослідженнях автора, ви дізнаєтеся справжні причини хронічних запізнень, а також з'ясуйте:

  • Як занепокоєння, сприйняття часу і адреналін впливають на вашу самоорганізацію
  • Найчастіші помилки непунктуальних людей
  • Поради щодо подолання психологічних бар'єрів, що призводять до запізнень
  • 7 простих технік, що дозволяють стати більш пунктуальним

Прочитавши цю книгу, навіть найзапекліший «запізник» зможе побороти свою шкідливу звичку. А для всіх пунктуальних ранніх пташок є бонусна глава, яка розповідає, як варто поводитися з хронічно запізнюючимися друзями, членами сім'ї і співробітниками - не пропустіть!

Фішки книги

Єдина книга по темі запізнень.

Стислість і практичність. Хороші продажі протягом 10 років і позитивні відгуки свідчать, що методика реально працює.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче бути більш пунктуальним і тих, хто часто спілкується з непунктуальними людьми.

Про автора

У минулому Діана Де Лонзор - повноправний член співтовариства людей, що мають проблеми з пунктуальністю; все життя запізнень були її ахіллесовою п'ятою. Нездатність прийти вчасно неймовірно її розбудовувала і вносила хаос у особисті і професійні відносини з людьми. І ось одного разу вона сказала: «Більше я ніколи нікуди не спізнюся». Вона вивчила праці психологів і провела власне дослідження, щоб з'ясувати, чому люди спізнюються і як їх позбавити від цієї згубної звички.

Цитати з книги

Великі збитки бізнесу
Запізнення співробітників обходяться американському бізнесу в три мільярди доларів на рік. Керівник однієї компанії підрахував, що якщо співробітник щодня спізнюється на десять хвилин, до кінця року у нього накопичується цілий тиждень неврахованої оплачуваної відпустки.

Причини спізнень
Низька самооцінка, тривога, депресія і перфекціонізм змушують нас постійно спізнюватися. Вчіться очікувати від себе більшого. Замініть негативний внутрішній діалог похвалами і компліментами. Позбавтеся від перфекціонізму. Кидайте собі виклик, змушуючи себе виходити із зони комфорту.

Адреналінова підтримка
Постійні запізнення нерідко стають наслідком прагнення людини до адреналінової підтримки: людина відчуває потребу в кризі як в поштовху, що змушує його діяти рішуче і ефективно. Знайдіть інші способи мотивувати себе - наприклад, у вигляді змагання або гри.

Фокусуватися на головному
Щільний графік змушує нас забувати про головне і фокусуватися на менш важливих речах. Постарайтеся бути менш оптимістичним в оцінці справ, які ви здатні виконати за один день. Відчувши бажання зробити перед виходом з дому ще одну справу, запитайте себе, чи так уже це необхідно.

Подумайте про інших
Багато людей пояснюють свої запізнення впливом зовнішніх чинників, які їм не під силу контролювати. Однак, відмовляючись визнати свою провину і взяти відповідальність, ми самі заважаємо собі виправити ситуацію. Почніть звертати більше уваги на оточуючих - на те, як позначаються на них ваші вчинки.

Необхідні жертви
Самоконтроль - це готовність йти на деякі жертви, це розуміння, що ніхто не може отримати все і відразу. Для підвищення самоконтролю потрібно вміти відмовитися від ще однієї чашки кави, відкласти газету з цікавою статтею або зробити ще щось, чого робити не хочеться, але необхідно.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре