КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 984815

Курс на лидерство: Альтернатива иерархической системе управления компанией

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-2712-7,  

 

 
Мова видання: Російська
276 грн
Знижка 27 грн
249 грн
Є в наявності

Ро шо книга

Книга присвячена лідерству в бізнесі і покликана спонукати керівників шукати найбільш прийнятні для конкретної компанії способи переходу від авторитарного керівництва до лідерства.
Книга присвячена новому типу організаційної структури - управління через співтовариство лідерів. Ідея лідерства в бізнесі не нова. Однак Марвін Бауер пропонує концепцію, покликану кардинально змінити не тільки систему управління, а й саму філософію бізнесу. Автор закликає компанії відмовитися від застарілої системи, побудованої на авторитарності, жорсткої ієрархії і вертикальному підпорядкуванні, замінивши її спільнотою лідерів і лідерських команд. Тільки така організаційна структура здатна розвинути в співробітниках всі кращі якості, бажання працювати і креативність. Таким чином, саме модель, заснована на лідерстві, може зробити компанію по справжньому сильною, конкурентоспроможною і успішною.

Чому книга гідна прочитання
● Адміністративно-командна модель управління vs Модель колективного лідерства: як досягти досконалої управлінської моделі?
● 60-річний досвід роботи автора в області консалтингу як гарантія виключної правди.
● Перебудова авторитарного управління: нові підходи та експерименти.
● Кожен лідер повинен мати мету: як не помилитися в її виборі?

Хто автор
Марвін Бауер - один із засновників і колишній керуючий директор McKinsey & Company, консалтингової компанії, що нараховує сьогодні 86 представництв в 46 країнах світу. Був обраний до Національної галереї слави бізнесу США, удостоєний почесної нагороди Гарварда і обраний членом Міжнародної академії менеджменту. У 1995 р. за фінансової підтримки McKinsey в Гарвардській школі бізнесу була заснована ступінь професора з розвитку лідерства імені Марвіна Бауера.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре