ЦІНА ТИЖНЯ "Блокнот «Tse Tobi» (чорний)" - 425 грн
Артикул: 984828

Культурный код: Как мы живем, что покупаем и почему

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна. Бізнес
ISBN: 978-5-9614-2722-6,  

 

 
Оригінальна назва: The Culture Code: An Ingenious Way to Understand Why People Around the World Live and Buy as They Do
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 236
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: У. Саламатова
Рік першого видання: 2019
162 грн
Є в наявності

Про що книга

Чому у американського джипа фари повинні бути круглими? Чому у Франції ідея виготовлення сиру з пастеризованого молока приречена на провал? Чому реклама одного і того ж товару в Америці, Німеччині або Франції повинна бути різною?
Тому що сприйняття будь-якої речі, явища або поняття - будь то машина, їжа, відносини між людьми і навіть сама країна - сходить до найраніших дитячим враженням і відкладається в глибинній частині мозку, яка відповідає за виживання. Таємний сенс сформованих образів в кожній культурі свій. Це свого роду замок, і відкривається він за допомогою шифру - культурного коду.
Вивчення культурних кодів призвело психолога Клотера Рапая в світ бізнесу, де його знання принесли величезну практичну користь. Провідні компанії світу використовують ідеї Рапая при розробці продукції та плануванні рекламних кампаній.

Хто автор
Клотер Рапай - фахівець в галузі маркетингових досліджень. Народився у Франції в 1941 році, потім переїхав до Сполучених Штатів. Його інтерес до психіатрії і психоаналізу надихають його на дослідження в області маркетингу. Володіє докторським ступенем з соціальної психології в Сорбонні. Перший успішний маркетинговий досвід на міжнародному ринку пов'язаний з компанією Nestle.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре