КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 709238

Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними

Автор: Річард Флоріда
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7682-97-3 ,  

 

 
Оригінальна назва: The New Urban Crisis: How Our Cities Are Increasing Inequality, Deepening Segregation, and Failing the Middle Class—and What We Can Do About It
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 320
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 140х210 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Ірина Бондаренко
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2019
201 грн
Є в наявності

ПРО КНИЖКУ
Сучасні міста колонізували заможні й успішні люди, залишивши далеко позаду жителів сіл і містечок. Хаби, коворкінги і хайтек-інновації поглинули парки, магазини та кав’ярні. Розбудова міст і міських районів призвела до нестримного збільшення орендних плат і концентрації багатства. У цій книжці економіст і соціолог Річард Флорида розглядає кризу, що спричинила нинішній тип урбанізації.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для всіх, хто цікавиться урбаністикою, розвитком міст, інноваціями.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Річард Флорида аналізуєвплив сучасноїурбанізації на економіку всього світу та пропонує варіанти, як подолати виклики сучасних міст.

ПРО АВТОРА
Річард Флорида ― теоретик урбаністики, професор Торонтського університету. Штатний редактор Atlantic, New York Times, Wall Street Journal, Economist. Автор книжки «Homo creativus. Як новий клас завойовує світ» («Наш формат»). У 2005-му Esquire назвав Флориду «найкращим і найяскравішим», а 2006-го Businessweek відзначив його як «голос інновацій».
 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре