КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 930822

Критическое мышление. Анализируй, сомневайся, формируй свое мнение

Автор: Том Чатфілд
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-2081-4,  

 

 
Оригінальна назва: Critical Thinking: Your Guide to Effective Argument, Successful Analysis and Independent Study
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 328
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 190х250 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Наталія Колпакова
Додатково: різнокольорові ілюстрації
Серія: Особиста ефективність
Вікові обмеження: 12+
Рік першого видання: 2019
391 грн
Є в наявності

Цитата
«На нас постійно обрушуються потоки інформації про все, що люди зараз вважають актуальним і чим вони діляться один з одним: оновлення статусів, новини, сенсації дня і коментарі, дезінформація і плітки, банальне марнослів'я поряд з обговоренням справді значущих питань. Ми і самі збираємо, перекроювати і генеруємо інформацію - від медійного контенту до коду, від тексту до математичних моделей. Щоб процвітати в цих умовах, потрібно вміти максимально критично підходити до мислення як такого і володіти стратегіями, що дозволяють повністю задіяти потенціал безпрецедентної взаємозв'язку людства, яка забезпечується сучасними цифровими технологіями ». Том Чатфілд

Про що книга
Критичне мислення - одна з ключових компетенцій людини майбутнього. Уміння ставити під сумнів і аналізу будь-яку інформацію це відмінний спосіб захистити себе від обману і маніпуляцій. Том Чатфілд закликає аналізувати все і всюди: на роботі, в навчанні та повсякденному житті, і дає практичні рекомендації, як це зробити. Автор перераховує ознаки, за якими можна розпізнати неправду і відрізнити справжні аргументи від хибних. Знайомить з дедукцією, індукцією та абдукції, допомагає розробляти поведінкові і розумові стратегії, розповідає про величезні можливості мови і риторики.
Книга написана з відмінним почуттям гумору, в ній багато яскравих прикладів і описів різноманітних феноменів, парадоксів і пасток. Вона буде корисна всім, хто не хоче бути обдуреним псевдологіка, статистикою або переконливо звучать красивими словами.

Чому книга гідна прочитання

  • Ви отримаєте уявлення про критичний мисленні і навчитеся застосовувати його інструментарій з користю для себе на роботі, вдома і в будь-яких ситуаціях. Також ви зможете створити власний арсенал критичного мислення за допомогою п'яти прийомів, підказаних автором.
  • Вашими супутниками на життєвому шляху стануть здоровий скептицизм, прагнення до об'єктивності і справжня аргументація. Ви будете уважніше ставитися до деталей і стриманіше - до емоцій. Але параноя у вас не розвинеться: цьому перешкодить здоровий глузд.
  • Після знайомства з книгою вас буде набагато складніше обвести навколо пальця кому б то не було. Вами стане до образливого важко маніпулювати. Ефект від прочитання - довготривалий, з тягою до самостійного вивчення теми на більш глибокому рівні.


Для кого ця книга
Для широкого кола читачів.
Хто автор
Том Чатфілд - письменник, психолог, філософ і спікер TED.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре